Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Bozkurt5353 & Rolling Kişiye Özel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
1000
Kupon Oranı
1.00

ddd8

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,392
798
113
Reis burasıda sanki öteki yere doğru kayıyor gibi . Hayırlı aksamlar . Hep aynı kişiler . Sabit .

BJKrussz

Tek 🔫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,727
3,517
113
Sıkıntılı birşey mi var konuda anlamadım 7/24 kupon yapamam az gidiyorum niye bana yazmadın az işim oluyor beni görmedi herkes bı afra tafta peşinde
Reis herkese yetişemezsin.. bosver sen en kralını yapıyorsun

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,798
76,270
113
Konuyu kapatasım var ya çok basım ağrıdı ağrımayan başımı ağrıtıyorum bide tartışma falan
Sen olayı buradakilere neden bırakıyorsun dost bugün 3 kişi için müsaitim şu şu şu kişi yapacak 3ü alcan dm ye sırayla Atacan yapacaklar
Konu senın zaten kimse kendi parasıyla oynamıyor o yüzden çizgiyi sen koyarsan kimse tantana yapamaz

mehmetinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,380
6,546
113
monako handıden , zaragoza 162 den üst , gokcenın futbolları , salonun ıy 0,5 üstü , mınas ılk ceyrek 1 , flamengo da 80,5 üst olursa yuzde efsane bu gece

BJKrussz

Tek 🔫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,727
3,517
113
Sen olayı buradakilere neden bırakıyorsun dost bugün 3 kişi için müsaitim şu şu şu kişi yapacak 3ü alcan dm ye sırayla Atacan yapacaklar
Konu senın zaten kimse kendi parasıyla oynamıyor o yüzden çizgiyi sen koyarsan kimse tantana yapamaz
Enişte doğru söyledi.

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
48,910
24,155
113
Bencede netlik iyidir

ddd8

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,392
798
113
Sıkıntılı birşey mi var konuda anlamadım 7/24 kupon yapamam az gidiyorum niye bana yazmadın az işim oluyor beni görmedi herkes bı afra tafta peşinde
İyi sabrediyon. Valla reis. Yıllar değiştirmiş seni . Önceden olsaydı . Basardin ayarı 😊😊

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,798
76,270
113
Bu konuyu vakitsiz hortlattıgınız için adamda zor durumda kalıyor belki yapmayacak o gün bırakın kendi yazsın canınz sıkılıyorsa 31 çekin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...