Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Bozkurt5353 & Rolling Kişiye Özel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
1000
Kupon Oranı
1.00

Salobalo12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,027
4,227
113
Abi ben balon sisiriyorum 2 tane küçük, ortasına beş litrelik petin ağzını kesip koyuyom, şişenin agzina da islanmis pamuk dolduruyorum,balon lar popo gibi oluyo, şişe agzida kuku gibi oluyo,5 TL maliyeti oluyo bana,bu fiyata bişey bulamam baska
Bende denesem mi

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,810
76,289
113
Abi ben balon sisiriyorum 2 tane küçük, ortasına beş litrelik petin ağzını kesip koyuyom, şişenin agzina da islanmis pamuk dolduruyorum,balon lar popo gibi oluyo, şişe agzida kuku gibi oluyo,5 TL maliyeti oluyo bana,bu fiyata bişey bulamam baska
Bana bak sende en az ana babasını kesmek isteyen kadar sapıksın ama senin ilgi alanın farklı dost en güzeli hacı Şakir zamanında en çok satan sabun oydu

bozkurt5353

....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,376
5,478
113
5litrelik pet mi ule millet 20lt damacana kullanıyor seninki temelli pipi kalmış:)

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
49,044
24,253
113
Mehmet konuyu kapattiracan sus yav bu neee :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...