Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Bu Akşam Uzun Süre Sora Dateye Çıkıyorum

sezermc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,284
749
113
arkadaşlar bir kızla tanıştım bu akşam dışarı çıkıcaz uzun zaman sonra biraz tatik verir misiniz
Hep yek düğün geldi aklıma bir anda:)) bizde gelelim tezahürat yaparız vur vur inlesin kayın peder dinlesin:)

Wakabayaşi

Genzo Wakabayashi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,215
3,681
113
olsun birader düşüncelerine ihtiyacımız var😂
Düşünceye gerek yok sanırım kız seninle aynı yaşta galiba yaşınız 20 bu yaşta çok ekstrem bir olaya gerek yok götür kahve içir biraz yürüyüş yapıp sohbet edip eve bırak 😂

a2daflex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,974
851
113
Düşünceye gerek yok sanırım kız seninle aynı yaşta galiba yaşınız 20 bu yaşta çok ekstrem bir olaya gerek yok götür kahve içir biraz yürüyüş yapıp sohbet edip eve bırak 😂
öyle zaten kral maks bunu yaparız bugün zaten

Abdu21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,184
846
113
Espri yap ve güldüğü zaman depressor labii inferior kasının ne kadar güzel kasildigini söyle.

Pokerapoo16

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
821
313
63
arkadaşlar bir kızla tanıştım bu akşam dışarı çıkıcaz uzun zaman sonra biraz tatik verir misiniz
Bu konuyu burada paylaşıp iyi düşünceleri
Dostum taktik vs onlar kişiden kişiye değişebilir de senin bu samimiyetin ve içtenlikle buraya paylaşmış olman güzel birsey . Manevi olarak taktik veremesemde maddiyat olarak bu akşam ki çayınız kahveniz pastanız benden olsun dm den iban gönder

sezermc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,284
749
113
Bu konuyu burada paylaşıp iyi düşünceleri

Dostum taktik vs onlar kişiden kişiye değişebilir de senin bu samimiyetin ve içtenlikle buraya paylaşmış olman güzel birsey . Manevi olarak taktik veremesemde maddiyat olarak bu akşam ki çayınız kahveniz pastanız benden olsun dm den iban gönder
Abim bende ilk kez bulusmaya gidecem ama sülalesini toplayıp gelecekmis kız:))))

akonlyyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
878
433
63
Hayatındaki sorunları veya hikayeler anlatacaktır ve sende bunları dinlerken sıkılacaksın. Dinlerken çaktırma sıkıldığını ''ya öylemi '' vs diyerek dinlemiş gibi yap. Ciddiysen birşey diyemem ama eğlenmek için tanıştıysan, sen olmasanda olur tarzında hareketler yap. Kıza sakın ilgini fazla.belli etme. Kendini ağırdan sat. En son konu zaten başka yerlere gider.

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,440
3,997
113
Benim yaptığım hatayı yapma !!!!!!!

akonlyyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
878
433
63
oha o kadarda olmaz kral ben sevdimi adam gibi severim öpmeye kıyamam
Kardeşim bu kdr romantik olma. Bu hayat acımasız. Tuttuğunu götür. Ciddi biri çıkarsa karşına guvenilcek onu sonuna.kdr sahiplen. Bu devirdede o çok zor

Hamsilipasta

HOP HEMŞERİM NEREYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,691
6,614
113
Aaa seyy gözlerin ne güzel kokuyor de 😀

Erova

Tanınmış üye
Aktif Üye