Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Bu Fiyat Normal Mi?

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,931
43,531
113
Selamın aleyküm kardeşim çalışıyor aylardır dişlerini yaptırmak için , bugün fiyat almaya gitti porselen diş 12 adet çekim vs içinde 40 bin tl para istemiş gittiği özel diş hekimi. Bu fiyat normal midir diş yaptıranlar tecrübelerini ve fikirlerini paylaşabilirlerse sevinirim zirkonyum olsa neyse ama porselen 12 adet dişe 40 bin fiyat bana aşırı geldi.

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,978
5,486
113
Şu dönemde normal tabi ki.. Sen birde implant fiyatlarını duy :)

kayaahmet25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,008
2,078
113
Selamın aleyküm kardeşim çalışıyor aylardır dişlerini yaptırmak için , bugün fiyat almaya gitti porselen diş 12 adet çekim vs içinde 40 bin tl para istemiş gittiği özel diş hekimi. Bu fiyat normal midir diş yaptıranlar tecrübelerini ve fikirlerini paylaşabilirlerse sevinirim zirkonyum olsa neyse ama porselen 12 adet dişe 40 bin fiyat bana aşırı geldi.
Ben 2 sene önce zirkonyum dişi arkadaşımın yerinde indirimli olarak 2 bin tlye yaptırmıştım şu an zirkonyum 6-7 bin tl olmuştur yani porselen için makul fiyat bence

SabriBey

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,978
5,486
113
Ben 2 sene önce zirkonyum dişi arkadaşımın yerinde indirimli olarak 2 bin tlye yaptırmıştım şu an zirkonyum 6-7 bin tl olmuştur yani porselen için makul fiyat bence
Bendede 4 adet Zirkonyum var 500 TL ye yaptırmıştım 4ünüde. Bizim oraya lüks bir dişçi açılmıştı onunla baya sohbet ettik dedim size müşteri bağlarım, reklam olur v.s. İnstagramda yayınladılar bide dişlerimi :D Bedavanın bedavası ve çok memnunum.

kayaahmet25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,008
2,078
113
Bendede 4 adet Zirkonyum var 500 TL ye yaptırmıştım 4ünüde. Bizim oraya lüks bir dişçi açılmıştı onunla baya sohbet ettik dedim size müşteri bağlarım, reklam olur v.s. İnstagramda yayınladılar bide dişlerimi :D Bedavanın bedavası ve çok memnunum.
Sen 4 ayak üstüne düşmüşsün gerçekten bedavanın bedavası olmuş sigara parasına halletmişsin. Ben de zirkonyumdan gayet memnunum hakiki dişimden daha sağlam demir bile kemiririm

SabriBey

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,978
5,486
113
Sen 4 ayak üstüne düşmüşsün gerçekten bedavanın bedavası olmuş sigara parasına halletmişsin. Ben de zirkonyumdan gayet memnunum hakiki dişimden daha sağlam demir bile kemiririm
Tabi bu dediğim 6-7 sene önce

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,848
6,631
113
Sebep olanlar utansın diyecem de utanacak kimse yok . Dış sektörü zaten dolar euro ile çalıştığı için fiyatlar uçuk maalesef

Brk0179

Ya Allah Bismillah ADANASPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,132
1,693
113
1 hafta önce burda sordum bende yaptıracam porselen 2,2.5 zirkonyuma 3.5 dedi

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,848
6,631
113
İmplant bende de var 2 tane zirkonyum dediğin gibi çok kaliteli 4 sene önce taktırdım 5 k ya simdi kaç paradır Allah bilir

SabriBey

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,978
5,486
113
Az kullanılmış 4 adet zirkonyum ön diş satılır uygundan

marinpnn

Enişte enişte enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,524
4,903
113
Geçen sene ikisini kampanya ile 3800 yaptirmistim

brfdrmz

Tek Golden Yatan Adam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,463
1,336
113
İmplant yaptirirken acı oluyormu gülmeyin ama fena disci fobim var

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,931
43,531
113
Vay arkadaş kardeşimden sonra ben de yaptırırım diyordum da hayal oldu

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,424
3,984
113
Komple çene değiştirmek kaça ?? Çok konuşuyorum ben de bıktım artık !!

BloodSucker

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
350
85
28
9 10 ay once guzel para vurxuvumca zirkonyum kaplatmistim tanesi 2.5kdan sade kaplama diildir o kanal cekim vs islemde varxir

SabriBey

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,978
5,486
113