Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti Bu Kupon Geleceeeek

surgun57

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,057
2,218
113
Seka çevrimsiz veriyor bonusları asya ve pin birkez çevrim şartı koymuştu sekayi herkese öneririm
Bende sekadan oynuyorum.2. soru biraz sert.bn seni daha oncede cok kez buyuk kazanclarla gordum.bak sana yemin ediyorum o para bana gelse 5ini burda dagitirdim forumda surekli surekli aktif olan ve sadece etkinlikten para kovalayanlar haric yapardim cekilisi dagitirdim ama senin hic etkinlik yaptigini gormedim.mesela daha dun 14kya yamin vurmustun.neden hic paylasmiyorsun merak ettim

MHKMHK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,751
5,122
113
Bende sekadan oynuyorum.2. soru biraz sert.bn seni daha oncede cok kez buyuk kazanclarla gordum.bak sana yemin ediyorum o para bana gelse 5ini burda dagitirdim forumda surekli surekli aktif olan ve sadece etkinlikten para kovalayanlar haric yapardim cekilisi dagitirdim ama senin hic etkinlik yaptigini gormedim.mesela daha dun 14kya yamin vurmustun.neden hic paylasmiyorsun merak ettim
Dağıttım asyadaki kazançtan önce ve forumda yatan kuponları bide isyan edenleri görünce onlara özel mesaj atıyorum

surgun57

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,057
2,218
113
Dağıttım asyadaki kazançtan önce ve forumda yatan kuponları bide isyan edenleri görünce onlara özel mesaj atıyorum
Nasil Nasi ozel msj atiyorum.bu arada paylaskmci oldugun icin tskrler.hatta saygilarimi iletiyorum.bu sefer etkinkik dusunuyomusun.dur bakim turnuvada gecilme ihtimalin varmi

MHKMHK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,751
5,122
113
Düşünüyorum o gün gelsin duruma göre program yaparım dostum

rfancx70

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye