Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Budvabet 100 FreeSpin ya da 50 FreeBet Deneme Bonusu

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,174
44,444
113
Caydacim yazik sana at kafalinin biri gelip konuyu hortlatmis simdi piranhalar yazarlar sana yine.sen en iyisi cevrimdisi takil

murty77

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
19
3
3
Arkadaşlar sms geldi. Telegramdan yazdim . İlk yatırıma %110 cevrimsiz nakit veriyor. (Ana para cevrimli) özelden telegramini veririm temsilcinin. Max çekim 5 kat. Min çekim 2 kat. Max yatirim 3000 tg=bahsinevip

sabo123

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3
2
3
çatur çıtır para ödemesi yapıyor site bazı salaklarda kötülemek için herşeyi yapıyor hangi site 150 tl adını kirletir sen neler yapmışsında adamlar böyle davrandı deneme bonusu dağıtıklarından beri oynuyorum sorun yaşayan parasını çöktüğü birini bile duymadım bile

Oli983

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,707
1,348
113
çatur çıtır para ödemesi yapıyor site bazı salaklarda kötülemek için herşeyi yapıyor hangi site 150 tl adını kirletir sen neler yapmışsında adamlar böyle davrandı deneme bonusu dağıtıklarından beri oynuyorum sorun yaşayan parasını çöktüğü birini bile duymadım bile
İlk mesajın siteyi övmek olmuş düşündürücü 😃😃

Fiore

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
418
131
43
Bonusu kimden istiyoruz

Mesut55500

Üye
Yeni Üye
12
6
3
Sabah 10 da çekim verdim hala ödeme yapmadı bonus falan da değil kendi paramla 1350 tl çekim verdim güncelleme var deyip engellediler beni