Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Bugün Benim Doğum Günüm 🥳🥳

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,686
5,827
113
Herkese iyi forumlar an itibariyle 24 yaşıma ayak basmış olmaktayım. Forumda olduğum için çok mutluyum ve forum benim evim. Öncelikle @Başkan @Shellac @Daimon olmak üzere @irrest1ble @keskin4455 @SabriBey @urso93 ve diğer aklıma Şuan gelmeyen son zamanlarda ve daima yanımda olan bana yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim. Hep beraber nice mutlu senelerimiz olsun. Kalbini kırdığım varsa özür dilerim.
İyi ki doğdum 😅🥳☺
Mutlu yıllar kardeşim

guns n roses

çamur ve çirkef bu düzene 🖕🖕
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,528
1,711
113
dogum gunun kutlu mutlu parali huzurlu hatunlu arabali ev şekilli hayvansı saglikli bir italyan aygırı gibi kaliteli geçsin

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,044
44,102
113
Nova yoksa partide yok

Biz gene doğum günü kutlayalım nice senelere

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,506
150,757
113
Herkese iyi forumlar an itibariyle 24 yaşıma ayak basmış olmaktayım. Forumda olduğum için çok mutluyum ve forum benim evim. Öncelikle @Başkan @Shellac @Daimon olmak üzere @irrest1ble @keskin4455 @SabriBey @urso93 ve diğer aklıma Şuan gelmeyen son zamanlarda ve daima yanımda olan bana yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim. Hep beraber nice mutlu senelerimiz olsun. Kalbini kırdığım varsa özür dilerim.
İyi ki doğdum 😅🥳☺
Doğum günün kutlu olsun dost
Yeni yaşın sağlık güzellikler getirsin

TitanEnsaladus

Bagwell
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,922
15,600
113
İyi ki doğdum 😅🥳☺
Doğum günün kutlu olsun can Murat

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,504
5,506
113
Nice mutlu yıllara umut,dolu yarınlara 🤭🤭

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
İyi ki doğdum 😅🥳☺
Iyiki doğdun muro bizde vardik yaninda unutmuşsun etiket atmayı

Pikaçuu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
69,068
24,676
113
Saglık sıhhatlı nıce yılların olsun dost

GedsonFernandes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,162
6,128
113
Doğum günün kutlu olsun dostum nice mutlu senelere inşallah umarım yeni yaşında bol bol çekim sayfasına yolun düşer

Mrc35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,535
1,737
113
Yepyeni bir sayfaya güzel hikâyeler yazabilmen dileğiyle,nice mutlu yaşlara kardeşim 👏

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,168
2,249
113
Doğum günün kutlu olsun dost.. bu ne güzel post.. sen olmuşun lost.. 👊🏼😢