Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Bugün Sokak Hayvanları İçin Oynadık

hokkabaz1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
644
228
43
her ay düzenli 3 sma hastası çocuğa yardım yapıyoruz sende yapmak istersen benimle iletişime geçebilirsin dostum para ile imanın kimde olduğu belli olmaz derler benden sana tavsiye etrafında fakir aramayı bırakıp metro da marmarayda devletin biz bu parayı veremeyiz ama direnmeniz için belge verebiliriz diyerek mendil actirdigi insanları gör. ayrica sanayi de zengin fakir ayrımı yapabilecek kimse yok olsaydı oda aç kalmazdı. sorgulama şeklin bana şu sıralar popüler olan şu Twiti hatırlattı;

Türkiye nasıl bir ülke oldu diye soran olursa; ateistler, kul hakkı yemenin haram olduğunu müslümanlara anlatmaya çalışıyor dersiniz.

Bu ataistler acaba kul hakkı yemenin haram olduğu hükmünü söylerken HARAM kelimesinin bir dini terim olduğunu unutuyorlar mı nasıl bir insan ataist oluyor onuda çözemedim yer yüzünde ki en şerefli mahluk insan olduğu için o arkadaş bunu söylemek istedi insanlar illaki insanlardan kazık yemiştir ama yine de insana yapılan bir iyilik hayvana yapılandan kat kat üstündür o anlamda demiştir o arkadaş

Fthnzl41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
753
373
63
Bu ataistler acaba kul hakkı yemenin haram olduğu hükmünü söylerken HARAM kelimesinin bir dini terim olduğunu unutuyorlar mı nasıl bir insan ataist oluyor onuda çözemedim yer yüzünde ki en şerefli mahluk insan olduğu için o arkadaş bunu söylemek istedi insanlar illaki insanlardan kazık yemiştir ama yine de insana yapılan bir iyilik hayvana yapılandan kat kat üstündür o anlamda demiştir o arkadaş
Baba kuş uçmaz kervan geçmez insan olmayan bir yer oldugu için sanayi hafta sonları aç kalıyorlar dedik hayvanlar 2 paket mamayi da bırakın yesin garipler fakir doyurmakla ne alakası var birbirine bukadar uzak şeyleri kıyaslayip birde bundan dolayı beni yargılaması bir yana yazdığım yazıyı üşenip okumamış bile arkadaş

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,898
1,136
113
Arkadaslar bugün bahsegelden kod BG111 kodunu çalıştığım sanayideki sokak hayvanlarına mama almak niyetiyle kullandim çünkü hafta sonu fabrikalar kapali 2 gun aç kalmalarına dayanamıyorum. Çevrimi tamamladım yatirim yapip birkaç yanlış ve hatali denemeden sonra nihayet sartlari tamamlayıp doğru talebi verdim ama mesainin bitmesine çok az kaldığından çekimin acil gelmesi gerekti çünkü buraya sadece yemeksepeti market siparisi getiriyor onlarda bugün market icin sadece online ödeme açmış. bahsegeli bu alemde herkes bilir ödemeleri saglam kimsenin 1 kuruş parası kalmaz ama büyük ölçekli bu tür büyük siteler De cekimler uzun sürüyor canli destek ekibine konuyu ilettim pek umudum yoktu ama saniyeler içinde hallettiler öncelikle ekibe teşekkür ederim konuyu ilettigimde bana soru bile sormadan hallettiler bugün burada sokak hayvanlarının ozellikle de mevsimden dolayi hamile olan kedilerin doymasini sağlayan bahsegele teşekkür postudur bu.
kardeş sokak hayvanı diye bişey olmaz sokak hayvanların yaşamasına uygun bi yer değildir sokakta insanların pisliğiyle hasta olur ve ölür o garipler eğer onlar için iyi bişey yapmak istiyosan bulunduğun belediyeyi ara gelip o çocukları koruma altına alsınlar hem onlar için iyi olur sıcak güzel aç kalmicakları bi yuvaları olur hem sende böyle bi sorumluluk duygusuyla stres olmazsın korkma barınaklar anlatıldığı gibi esir kampı tarzı yerler değil artık gidip kaldıkları yeri görebiliyosun yazık günah o hayvanlar sokakta aç açıkta soğukta perişan oluyolar

adaş

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,334
1,347
113
Allah razı olsun senden

Fthnzl41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
753
373
63
kardeş sokak hayvanı diye bişey olmaz sokak hayvanların yaşamasına uygun bi yer değildir sokakta insanların pisliğiyle hasta olur ve ölür o garipler eğer onlar için iyi bişey yapmak istiyosan bulunduğun belediyeyi ara gelip o çocukları koruma altına alsınlar hem onlar için iyi olur sıcak güzel aç kalmicakları bi yuvaları olur hem sende böyle bi sorumluluk duygusuyla stres olmazsın korkma barınaklar anlatıldığı gibi esir kampı tarzı yerler değil artık gidip kaldıkları yeri görebiliyosun yazık günah o hayvanlar sokakta aç açıkta soğukta perişan oluyolar
biz hiç bir hayvanı belediyeye vermiyoruz yillardir hayvanseverler bu bölgede toplanan hayvanların uyutuldugunu söylerler 5 tane hasta veya yaralı yavru verdim farklı zamanlarda hepsini alırken tedaviden sonra aldigimiz yere geri getiriyoruz dediler 3 yıldır sadece biz yeni yaralı veya hasta hayvan var dediğimizde geldiler yaralı dediğimde 1 ayağı kırık yavru kedileri Bile getirmediler bu ustte paylaştığım fotoğraftaki beyaz kediyi hamile kaldığı için sahipleri terketti bu bölgede sürekli olan birsey bir hevesle alıyorlar sonra tüy dökünce hamile kalınca atıyorlar sokağa eve donemesin diye De sanayi bölgesine kadar üşenmeyip getiriyorlar yani bu hayvanların bugün yemek yemesini özgür yaşamasına neden bukadar tutuluyorsunuz ki şuan onu anlamadım ben bahsegelin yaptığı güzelliğe karsılık vermek amaçlı açtığım konuda hayvanların yediği yemeğe laf edenleri görmek akşam akşam gerdi beni @Shellac reis konuyu kitler misin konu amacını aşıyor. sana da tekrar teşekkür ederim hersey için @Bahsegel Destek

guns n roses

çamur ve çirkef bu düzene 🖕🖕
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,532
1,714
113
guzel bir hareket bende yillar önce barınaktan bir bebiş almıştım dovusturulmus bir pitbul .zor bela ve içerde tanıdıklar olmasi sonucu aldım. 4 yıl baktım beyninde timör vardı sonrasında uyuttuk. hayatimin en iyi 4 yılı idi . cok degisik anılarım oldu hatunlar sahneler degisik hayatlar. ama sahiplendigim evaldımla gecirdigim yılları hic birseye degişmem.

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,377
8,668
113
Kardes hic gidip cevrendeki fakir ac olan bi insani doyurdun mu?
Aç insan kendi karnını doyursun bu dünyada hiç bir insana yardım yapılmaz bunu öğrenmediniz mi abi adam en iyisini yapmış dilsiz hayvan en azından onların sadakati veya dusmanlıgı en başından belli olur

Ciqlett

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,615
1,664
113
Arkadaslar bugün bahsegelden kod BG111 kodunu çalıştığım sanayideki sokak hayvanlarına mama almak niyetiyle kullandim çünkü hafta sonu fabrikalar kapali 2 gun aç kalmalarına dayanamıyorum. Çevrimi tamamladım yatirim yapip birkaç yanlış ve hatali denemeden sonra nihayet sartlari tamamlayıp doğru talebi verdim ama mesainin bitmesine çok az kaldığından çekimin acil gelmesi gerekti çünkü buraya sadece yemeksepeti market siparisi getiriyor onlarda bugün market icin sadece online ödeme açmış. bahsegeli bu alemde herkes bilir ödemeleri saglam kimsenin 1 kuruş parası kalmaz ama büyük ölçekli bu tür büyük siteler De cekimler uzun sürüyor canli destek ekibine konuyu ilettim pek umudum yoktu ama saniyeler içinde hallettiler öncelikle ekibe teşekkür ederim konuyu ilettigimde bana soru bile sormadan hallettiler bugün burada sokak hayvanlarının ozellikle de mevsimden dolayi hamile olan kedilerin doymasini sağlayan bahsegele teşekkür postudur bu.
Dostum yarında benim borçlarım için oynarmısın 😀

ATLANTIK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,673
1,182
113
duyarlı insanmısın evallah allah gönlüne göre versin kardeşim gercekden de büyük bi sevap yamısım bi sürü hayvanlar aclıkdan telefi oluyorlar malesef

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,041
44,387
113
her ay düzenli 3 sma hastası çocuğa yardım yapıyoruz sende yapmak istersen benimle iletişime geçebilirsin dostum para ile imanın kimde olduğu belli olmaz derler benden sana tavsiye etrafında fakir aramayı bırakıp metro da marmarayda devletin biz bu parayı veremeyiz ama direnmeniz için belge verebiliriz diyerek mendil actirdigi insanları gör. ayrica sanayi de zengin fakir ayrımı yapabilecek kimse yok olsaydı oda aç kalmazdı. sorgulama şeklin bana şu sıralar popüler olan şu Twiti hatırlattı;

Türkiye nasıl bir ülke oldu diye soran olursa; ateistler, kul hakkı yemenin haram olduğunu müslümanlara anlatmaya çalışıyor dersiniz.
Yaw sana bi insani dusunup doyurdu mu diye sordum sadece ne sorgulamaasi?isi soyasete niye dokuyorsun ben siyaset yaptim mi?sma hastasina yardima gelincede ona cok buyuk paralar gerek ben kendi aileme zor bakiyorum smaliya uardima gucum yok.ayrica iyiligin gizlisi makuldur bende durumum musait oldukca papara uzerinden resmi kurumlara bagis yapiyorum ama reklama ihtiyac duymuyorum.bu soruyu sorma sebebi m bu kedi kopek doyurmaya calisanlar genelde insanlara yardim etmiyorlar kedi kopek her sekilde doyar kus avlar doyar cepten yer doyar benim fikrim bu.evimde artan yemek kemik falan olsugu zaman bnde veriyorumda senin gibi ben kedi doyurdum kopek doyurdum diye gelip konu acanlari anlamiyorum.neyse hersey gonkunce olsun iyi geceler

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,991
5,497
113
Ataist değil ateist