Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Bulgaristan da Çiğ Köfte

ismail22

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,396
1,254
113
Merhaba beyler bulgaristana çiğ köfte dükkanı açmayı düşünüyorum sizce nasıl fikir ?
Bulgaristanda çiğ kofteci yok

yorge61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
395
140
43
Merhaba beyler bulgaristana çiğ köfte dükkanı açmayı düşünüyorum sizce nasıl fikir ?
Bulgaristanda çiğ kofteci yok
iyi fikir yaşama iznin varsa eğer dediğin gibi yoksa aç kimse sevmese bile sevdirirsin büyük bir zincir olduğunu da düşünsene cok iyi olur beni de yanına işçi olarak alır mısın king

xgoktugx29

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
856
846
93
Valla reis çiğköftenin bir maliyeti yok ufak bir dükkan yeter batsan bile aman aman zararın olmaz denersen sevilirse büyütebilirsin bana sorarsan ben denerdim imkanım olsa garanti denerdim

ismail22

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,396
1,254
113
iyi fikir yaşama iznin varsa eğer dediğin gibi yoksa aç kimse sevmese bile sevdirirsin büyük bir zincir olduğunu da düşünsene cok iyi olur beni de yanına işçi olarak alır mısın king
Bulgar vatandaşıyım ben sorun yok burada çiğköfteci yok hicbiyerde zincir bile kurulabilir dediğin gibi dost

erdalbakkal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,259
3,918
113
Dostum bir ayakkabı şirketi 2 tane elemanını Afrika'ya gönderiyor biri gelip orda kimse ayakkabı kullanmıyor biz ayakkabı satamayiz derken birisi ise kimse ayakkabı kullanmıyor oraya ayakkabı satabiliriz diyor bir ülkede o sektörde Dukkan yok diye tutmayacagi anlamına gelmiyor Bulgaristan da ben tutacağını düşünüyorum Allah yolunu açık etsin

ismail22

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,396
1,254
113
Dostum bir ayakkabı şirketi 2 tane elemanını Afrika'ya gönderiyor biri gelip orda kimse ayakkabı kullanmıyor biz ayakkabı satamayiz derken birisi ise kimse ayakkabı kullanmıyor oraya ayakkabı satabiliriz diyor bir ülkede o sektörde Dukkan yok diye tutmayacagi anlamına gelmiyor Bulgaristan da ben tutacağını düşünüyorum Allah yolunu açık etsin
Çok haklısın kafamda iki dükkan açma isteği var biro çiğ köfte diğeri kumpir box

Emocanfan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
823
140
43
Kardesım nerden yok Bulgaristan tan da çig kofteci her tarafında var nerdeyse bı ınternetten bak