Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Bulgaristandan Nasıl para yollanır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kadir44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
157
21
18
Gençler biraz pezevenklige kacıyor ama olsun söyleyem.Azcık tip var sakal saç bıyık var bide Scorpta da fenomendik bir ara Kız çevrem çoktu. Bi tane kız arkadaşım var BULGARİSTAN da kalıyor. Bana para yollucak yollamayı bilmiyor nasıl yollayabilir?

Not:( Şerefsizmisin ayagını geçin kız milyonluk)

gryhnbrnci

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
976
129
43
Kardeşim bildiğim kadarıyla bulgaristanda ziraat bankası var şubeleri var ordan rahatlıkla türkiye gibi yollayabilir

Excalibur80

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
581
177
43
Senin Western uniom olmasına gerek yok sen PTT den çekersin her türlü atar bı aralar banada binkac kez Bulgaristan burgazdan para gelmişti tabi kız dan değil :)

ckmadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
900
157
43
Benim western union yok ziraat var bu nasıl bişey
Western union yeterli . Banka ile bir baglantisi yok bunun . Karsi taraf parayi senin adina yolliyor yollarken ona bir kod veriliyor . 8 haneli olmasi lazim bana birkac kere boyle gelmisti . O kodu. gonderen kisi sana yollamasi lazim . Kodu alip kimlikle herhangi western union kabul eden bankalardan aninda aliyorsun.

baromima

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
413
49
28
Gençler biraz pezevenklige kacıyor ama olsun söyleyem.Azcık tip var sakal saç bıyık var bide Scorpta da fenomendik bir ara Kız çevrem çoktu. Bi tane kız arkadaşım var BULGARİSTAN da kalıyor. Bana para yollucak yollamayı bilmiyor nasıl yollayabilir?

Aga bulgaristan da kızlar zaten türkiyeye kaçmaya yer arıyo bea sen o tip havalarını geçecen

ckmadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
900
157
43
Bankadan dolar seklinde alicaksin . Zaten sorarlar cash out yapalim mi diye . Bozdurup alirsin parani

emenike

Üye
Yeni Üye
21
7
3

En yakın otobana gidip Tır şöfürünün birine versin :D

kadir44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
157
21
18
Gençler Tek bir sorum var kız şimdi evine yakın ziraat bankası varmış ordan benim ziraat hesabıma parayı yollayabilir demi ? Her ihtimale karşı dolar hesabımıda verdim Türk lirası hesabına gelir demi ziraat bankasından 20.000 tl yollucak yarın para gelirse @Blue's BAŞKANIN İZNİYLE 10 Kişiye Toplanda 300 lira dagıtcam.(PAPARA)

BJKrussz

Tek 🔫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,729
3,518
113
Western Union kardeş PTT gibi adına para gönderiyor.. Benimde Ukrayna'dan hatun vardı oda göndermişti öyle :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...