Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Bulgaristandan Nasıl para yollanır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gryhnbrnci

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
976
129
43
Gençler Tek bir sorum var kız şimdi evine yakın ziraat bankası varmış ordan benim ziraat hesabıma parayı yollayabilir demi ? Her ihtimale karşı dolar hesabımıda verdim Türk lirası hesabına gelir demi ziraat bankasından 20.000 tl yollucak yarın para gelirse @Blue's BAŞKANIN İZNİYLE 10 Kişiye Toplanda 300 lira dagıtcam.(PAPARA)
Gelir kardeşim gelir merak etme ama sen parayı yollayacak kişiyi bilgilendir ordan parayı yatırırken dolar gönderecekse dolar hesabına göndersin

gryhnbrnci

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
976
129
43
Gelir kardeşim gelir merak etme ama sen parayı yollayacak kişiyi bilgilendir ordan parayı yatırırken dolar gönderecekse dolar hesabına göndersin
Bi süre azerbaycanda kaldım türkiyedeki ziraat bankası hesabıma türk lirası yatıyodu ordan manat olarak çekiyodum ben

kadir44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
157
21
18
Gelirse yarın başkanda izin verirse 300 lira dagıtcam paparayla valla ister diyin 10 kişiye 30 tl at ister 30 kişiye 10 tl at orasını siz bilirsiniz

ckmadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
900
157
43
Gençler Tek bir sorum var kız şimdi evine yakın ziraat bankası varmış ordan benim ziraat hesabıma parayı yollayabilir demi ? Her ihtimale karşı dolar hesabımıda verdim Türk lirası hesabına gelir demi ziraat bankasından 20.000 tl yollucak yarın para gelirse @Blue's BAŞKANIN İZNİYLE 10 Kişiye Toplanda 300 lira dagıtcam.(PAPARA)
Ziraat bankasindan western union ile gondersin iste . 20 bini kimse vermez dassak gecme artik .

theking23

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,002
169
63
Neden sana para yolluyor hocam? Biraz saç sakal bizde de var.İlla ki kadının da bi nedeni vardır ama bunlar olmadığı kesin.Amacı yollamaksa her türlü yollar sana sen merak etme.Western Union var benim bildiğim.

kadir44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
157
21
18
Neden sana para yolluyor hocam? Biraz saç sakal bizde de var.İlla ki kadının da bi nedeni vardır ama bunlar olmadığı kesin.Amacı yollamaksa her türlü yollar sana sen merak etme.Western Union var benim bildiğim.
Ortak hepinize toplu yanıtı yarın vericem( Kızla Scorpta bi ara fenomen iken onaylı hesabım var iken sevgili olduk tanıstık Türkiye geldi falan fistan işte ) ayrıldık ama hala arkadaşız hep konusuruz. Yollucam dedi eger yarın yollamaz kelek çizersede napalım artık ama daşşak geçiyor diyenler görücek yarın eger ziraat tan yollayabilirse

kadir44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
157
21
18
Paran geçince Etkinlik Açarız. Eşeğe binmeden ayakları sallamayalım şimdiden :)
Admin diyelim Bulgaristan ta bir ziraat bankasına gitse kız arkadaşım benim hesaba yollayabilir demi parayı sıkıntı oluşmaz ? Yada türk parası olarak gelmezmi kafam karıstı simdiden

whitepk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
668
81
28
O ziraatin ismi ziraat burdakiyle alakasi yok be kardesim

whitepk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
668
81
28
Evet ismi Ziraat bankasi Turkiyedekilerle sistemi farkli bunu da arastir western veya sofore verilmeden gelmez

Burakb2

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
86
11
8
Siktir git amk niye 20 bin tl yollasın sana millet de inaniyor 20 bine 20 tane sevgili yapar o kadar yakısıklı olsan burda işin ney

bluemavi85

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
324
52
28
Hocam ziraat ten cekersin oradan yollar rahatlıkla. Umarım dalga geçmez de alırsın parayı :) papara no yazıyorum ahahhaha

kadir44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
157
21
18
Söförle ugrasılmaz western olayı nedir simdi ? Ziraate gitse anlatmazlarmı ki gönderme yöntemlerini ? Vede ben karşıdaki kişiye hangi bilgileri vermem gerek ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...