Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling butragueno | Kasa 500 Hedef 2 Adım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,211
44,341
113

arkanabakma

Vakıfbank'tan Fatma
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,775
3,035
113
cle hücum faul. mantarlamaya başladılar

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
50,225
25,300
113
23 milyon buniki oyuncuya veren adam 50 milyon daha harcar bence oda farkinda ,mevcut 24 kidilik kadrodan 5 kisiyi gecirmemeli,alayini gonderecen kiralik vs
Aynen ara transferde iyi yolladi yine sezon sonuda ayni sekil yaparsa tmm bide cek kaliteli topculari miss

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,102
22,660
113
Leverkusenin kadrosunu olusturan ekiple anlasmislar ben saglam bi kadro bekiorum beklntim var yani

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,317
28,016
113
Muci musrati iyi transfer bakma sen bu takima kimi koysan şuan oynayamaz bu ölü topragini atmamiz lazim üstümüzden
Fotoya sergeni koymuşsun da knka bence BJK ye en uyan teknik adam Şenol Güneş şöyle talisca lı bir kadro kurulsa dünya kupasına kadar gider hocam bizim foncu fatih terimden sonra sempati duyduğum tek adam 🙂

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,102
22,660
113
Fotoya sergeni koymuşsun da knka bence BJK ye en uyan teknik adam Şenol Güneş şöyle talisca lı bir kadro kurulsa dünya kupasına kadar gider hocam bizim foncu fatih terimden sonra sempati duyduğum tek adam 🙂
Oda senin gibi aliminyum dogramaci senolmu kaldi aw

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...