Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Büyükbet 50 TL Deneme Bonusu

Renuu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
389
75
28
Dolandırıcı bu site beyler odemiyorlar.

Rambo41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
352
52
28
Yatirdigim 50 lirayı 100 yaptım çekim verdim bakalım nolucak

emrebets

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
404
75
28
Ben tek seferde 150 yi gordum yatırsam mi ya acaba 50

Rambo41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
352
52
28
Gonderdiler 100 tl yi ama yatırım yapmayin benceScreenshot_20200115-015124_Chrome.jpg

Rambo41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
352
52
28
BN TEK MAC 170 YPTIM.YRINDA BN DENEYECEGIM CEKIMI .SORDUM YTIRIN OYUN ALIN TUTARSA 225 OLARAK CEKEBILIRSIINIZ DEDILER
Yalan kardeşim inanma benden sana soylemesi ben kurtardim para mi ama haksız yere bakiyemi sildiler yoksa 150 cekicektim amaclari elindekinide kaybetmen ama 100 yapıp cektim uzak durun derim siz bilirsiniz

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
Yalan kardeşim inanma benden sana soylemesi ben kurtardim para mi ama haksız yere bakiyemi sildiler yoksa 150 cekicektim amaclari elindekinide kaybetmen ama 100 yapıp cektim uzak durun derim siz bilirsiniz
Bu bonus ile elde edebileceğiniz maximum rakam 150 TL'dir.( 150 TL üzeri bonus bakiyeleri silinecektir.) (min çekim 150 TL’dir) BU MADDEDE BONUSTAN MIN 150 CEKERSIN DIYOR DIKKAT ETTIN MI

Rambo41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
352
52
28
Valla kardeşim sen bilirsin ben herşeyi kuralina gore yaptim ister yatır ister yatırma canlı destegin sacmaliklarini parayı yatirinca gorursun

Rambo41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
352
52
28
YATIRIMINDAN ONCE BILGI ALDIN MI ..CEVRIM IM TAMAM MI VS GIBI YOKSA DIREK YATIRIM MI YPTIN
Aldım herşeye onay verdi yatırım yaptım hesabima geldi emre bey ben size bonusla 150 tl yapmanız gerek diye dedim dedi orda anladım zaten bakiyemi direk 50 ye indirdiler çekimi iptal edip

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
Aldım herşeye onay verdi yatırım yaptım hesabima geldi emre bey ben size bonusla 150 tl yapmanız gerek diye dedim dedi orda anladım zaten bakiyemi direk 50 ye indirdiler çekimi iptal edip
PEKI CEKIM VERIN KUPONUNUZ KONTROL EDILECEK DEDIMI YATIRIMDAN ONCE.BNA OSEKILDE DEDI

arafat100

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
272
43
28
Tek kuponda 173 yaptık. Canlı ya baglandım 150 olarak düzelttiler . Tek yapmam gereken yatırım. Hesapta olmadığı için yatırım yapamıyorum . Yarına bıraktım yatırımı . Gönderirler göndermezler bilemiyorum 50 yi hibe edecez artık

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
Yok hiçbişey demedi sadece tabiki cekebilirsiniz dedi yatırım yaptım direk o yazdı zaten hesaba gecince
BNA CEKIM VERIN DEDI KONTROL EDILECEK CEKINIZ IPTAL EDILECEK DEDI.IPTAL ETTILER.SIMDI YATIRIM YPIN OYUNU ALIN CEKIM YPABILIRSINIZ DEDILER