Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Bykus 30 TL Deneme Bonusu ( Yatırımsız )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RaymondReddington

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,968
1,059
113
Uckez spine girdi 230 TL kazandı toplam üçünde ama hesaba aktarmadi
ona bir şey diyemem benim oyunlarda sorun olmadı hesaba geçti bakiye 700 lira falan yaptım bakalım 1000 olursa veririm talebi

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,715
9,890
113
Ben üye olmadim
Bı deneyin ödeme yaparsa üye olayım
Konuşmalara göre boş bir site

RaymondReddington

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,968
1,059
113
200 çekim verdim kalan 880 tlyi hesaptan sildiler. Bekliyorum
o zaman öderler dostum tebrikler. ödememe durumunda genelde ilk önce talebi reddedip sonrasında tüm bakiyeyi siliyorlar sende düzeltme yapılmıs sadece öderler diye düşünüyorum 875 tl anlık bakiyem 1000 yapmaya çalışayım o zaamn

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,715
9,890
113
Nerde boş adam var hep yorum yapiyor ondan kardeşim. Beceremeyip kaybetti onlarin hepsi emin ol.
Çekim verdim ben 30 dk öncə sonucu yazarim
Hadi bakayım bende üye olurum
Yorumlari görünce dandik site zannettim

Akay16

Üye
Yeni Üye
10
7
3
Kullanım Koşulları

30 TL BONUS SİZLERİ BEKLİYOR!!
-HEMEN ÜYE OL VE CANLI DESTEK HATTINDAN BONUSU TALEP ET..YATIRIM ŞARTI YOK!! NOT: Benım otomatık yattı dırek

-SADECE YENİ ÜYELER İÇİN GEÇERLİDİR.

-YATIRIM VE ÇEVRİM ŞARTI YOKTUR.

-Üyelik Bonusu İle Minimum 200 TL ( 1000 TL nin %20 si ) Maksimum 250 TL ( 1250 TL nin % 20 si ) Çekilebilir. Kalan Bakiye Sıfırlanacaktır.
-Talep Eden Oyuncular Seçili Pragmatic Play Slot Oyunları İçin 100 Freespin Alabilirler.

ÖNEMLİ NOT:
100 Freespin Alan Oyuncular Sadece Slot Oyunlarına Katılım Sağlayabilir. Geçerli oyunlar; John Hunter and the Tomb of the Scarab Queen, Hot Chilli, Mustang Gold, 7 Monkeys

-BONUS KULLANIM SÜRESİ 7 GÜNDÜR.

-Her Üye Bu Promosyondan Yalnızca Bir Defa Yararlanabilir. Çoklu IP, Aynı Cihaz veya İnternet Bağlantısı, Aile Bireyleri Üzerine Çoklu Üyelik ve Bonus Kullanımının Tespiti Halinde Kazançlar ve Bonus silinir.

-BYKUS Bu Promosyonu Değiştirerek İptal Etmek, Geliştirmek Yada Redetme Hakkına Sahiptir.

Teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...