Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Bymaske 50 TL Deneme Bonusu

ZHUD

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
83
7
8
Sitenin para alımları ve para gonderimlerinde aynı kişiyi kullanması da ayrı ironi.

Melih5445

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
157
26
28
3 dakika içinde yatırıp ardından yatırım forumu doldurdun ardından para düştükten sonra bakiyeyi kullanmadan çekim talebi verdin ve hepsi halloldu.3 dakikacık süre içinde.Sanırım çekimde 10 saniye sürdü.Vallahi helal o büroya eğer öyleyse
Allah çarpsın yatirdim 3 dakika içinde gönderdiler inanmazsanız inanmayin bilader kimseye zorla birşey yaptırmıyoruz

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
Allah çarpsın yatirdim 3 dakika içinde gönderdiler inanmazsanız inanmayin bilader kimseye zorla birşey yaptırmıyoruz
İnanıp inanmamak değil mesele.Ben bir site yatırım yaptıktan sonra forum dolduruken falan zaten 2 dakika geçiyor.Sen forumu doldurdun diyelim eee birde çekim için forum doldurucaksın.Yani zaten paranın hesaba düşmesi bile forumu doldurduktan sonra 1.5 dakika sürüyor üstüne çekim forumu falan sanırım bu site 2 saniyede çekim gönderen site o tuhaf geldi

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,860
50,602
113
Bide aga en kaliteli siteler bile yatırım formu doldurunca 5 dk bekletiyor yatırımı hesaba geçmek için bu site kim ki 10 saniye de hesaba aktaracak yatırımı bana da pek inandırıcı gelmedi ama hakkına girmiyim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Melih5445

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
157
26
28
Bide aga en kaliteli siteler bile yatırım formu doldurunca 5 dk bekletiyor yatırımı hesaba geçmek için bu site kim köpek ki 10 saniye de hesaba aktaracak yatırımı bana da pek inandırıcı gelmedi ama hakkına girmiyim
Krall vallahi yalan söylemiyorum parayi yatirdiktan sonra zaten formda bilgiler hazir bekliyordum para yatti hemen cekim talebi verdim 3 dakika da gönderdiler ben burda yoksa sizin böyle bir zaman da paranızı ettireyim ki

Moderatör tarafında düzenlendi:

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,860
50,602
113
Krall vallahi yalan söylemiyorum parayi yatirdiktan sonra zaten formda bilgiler hazir bekliyordum para yatti hemen cekim talebi verdim 3 dakika da gönderdiler ben burda yoksa sizin böyle bir zaman da paranızı piç ettireyim ki
Tmm dostum haklısın dır şaşırdım sadece ilginç geldi baya bana tebrikler kazancın daim olsun ne diyelim

Desstrection

sorarlarsa yok
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,775
1,014
113
Canlı kapalı nasıl yatırım olcak ki

Melih5445

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
157
26
28
3 dk içinde hep para talep edip hem para gçnderiyor siteye bak hele...ve madem arkadaş bunu 18 :30 sıralarında yaptın..neden paylaşmadınnn..!!
Konu daha yeni açılmış bende o saatte gördüm neyi ima etmeye çalışıyorsun

Jotem44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
104
16
18
Bende uye oldum sayfaya attıktan sonra tel onayı gelmoyor sıfe gelmıyor bı turlu dest baglan bız bıey yapamayız dıyor otomaıtk sostem dıyor ne yapcaz

cezafan92

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
659
357
63
Beyler site sağlam içiniz rahat olsun çok uzun süredir takip ettiğim bir abimiz buradan oynuyor para çekiminde sorun yaşayan olursa özelden yazsın yardımcı olurum

oridevo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
6,569
1,781
113
Eğlencelik vakit gecirin iste alt yapi portbet alt yapisi en sevdigim alt yapilardan