Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Bynobet 25 free spin

emanuelaltintop

Yeni üye
Yeni Üye
4
0
3
o_O o_O o_O o_O

Bu siteye güvenmeyin, papara dan para yatırdım bonus da almadım, çok değil 100 ₺ çekim talebi verdim hesabımı kapattılar, merdiven altı kıbrıs sitelerinden bir tanesi, aslında 6 yıldır sektörde olan diğer bir merdiven altı sitenin kardeş sitesi. Utanmadan muhtardan imzalı ikamet istiyorlar, kimlik ve güncel fatura olmazmış, sadece muhtarın imzalaması lazımmış bak hele bak oç larına :) Sadakam olsun deyip geçmedim tabi ki paparadan transfer ettiğim kişi hakkında savcılığa hırsızlık bildirimi yaptım. boşa zahmet etmeyin vesselam adamlar aç.

lebronjr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
726
137
43
o_O o_O o_O o_O

Bu siteye güvenmeyin, papara dan para yatırdım bonus da almadım, çok değil 100 ₺ çekim talebi verdim hesabımı kapattılar, merdiven altı kıbrıs sitelerinden bir tanesi, aslında 6 yıldır sektörde olan diğer bir merdiven altı sitenin kardeş sitesi. Utanmadan muhtardan imzalı ikamet istiyorlar, kimlik ve güncel fatura olmazmış, sadece muhtarın imzalaması lazımmış bak hele bak oç larına :) Sadakam olsun deyip geçmedim tabi ki paparadan transfer ettiğim kişi hakkında savcılığa hırsızlık bildirimi yaptım. boşa zahmet etmeyin vesselam adamlar aç.
İLGİNÇ BEN TEK SEFERDE 1700 PARA ÇEKTIM BU SİTEDEN

emanuelaltintop

Yeni üye
Yeni Üye
4
0
3
nesini sallayacağım ? bende önce para çektim 2 defa 3.cü bunu yaptılar ayrıca site yalamalığı yapmayın kimsenin yalan borcu yok size boş boş konuşmanıza da luzum yok. paramı açık ve net gasp ettiler bu kadar basit ve bunu ispatlarım her türlü. çocuk gibi sallama nedir ?

emanuelaltintop

Yeni üye
Yeni Üye
4
0
3
Belge istemesi gerekir her sitenin bunun kuralı budur. ancak bunlar bildiğin muhtardan imzalı katıt getirmen gerek güncel fatura ve kimlik kabul etmiyoruz diyorlar :) burdan bile ne denli art niyetli bilinçli keyfi iş yaptıklarını çıkartabilirsiniz. bol şanslar size

aiplaeso

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
949
327
63
ben bu siteden 5000tl çektim la adamlar yapıyo işini

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
Belge istemesi gerekir her sitenin bunun kuralı budur. ancak bunlar bildiğin muhtardan imzalı katıt getirmen gerek güncel fatura ve kimlik kabul etmiyoruz diyorlar :) burdan bile ne denli art niyetli bilinçli keyfi iş yaptıklarını çıkartabilirsiniz. bol şanslar size
Silver Eco var vereyim mi numaramı para dağıtıyor muşsun ?

emanuelaltintop

Yeni üye
Yeni Üye
4
0
3
dedim ya önce bende çektim ,ancak 3.cü işlemimde bunu yaptılar ona istinaden yazdım adamlar işini keyfi yapiyor, sana ben facebook sayfalarında yazışmaları atayım ne denli acemi olduklarını görürsün :) neyse alan alsın herkese bol şanslar.

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
dedim ya önce bende çektim ,ancak 3.cü işlemimde bunu yaptılar ona istinaden yazdım adamlar işini keyfi yapiyor, sana ben facebook sayfalarında yazışmaları atayım ne denli acemi olduklarını görürsün :) neyse alan alsın herkese bol şanslar.
Bir şey demiştim es geçtin dostum ? Vereyim mi eco mu ?

ALoNeDarK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,466
4,099
113
vermiyorlar güncelleme var bahanesiyle para yatiracam guncellemenin bitmesini bekliyorum dedim onda güncelleme yok diyor sahtekarlar