Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı Calypso13 | Gece Kombinesi

Doktoribo33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
668
249
43
Neden kardes ben objektif bir adamım forumda çok yazan degilim ama bazı insalar var gerçekten kaliteli yani terimin konusu değil adama yalakalık da yapmıyorum yani bana göre iyi birisi
Billur geçiyor gül geç her adamı ciddiye alma Broo makara yaptı işte :)

roberto80

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
309
137
43
Billur geçiyor gül geç her adamı ciddiye alma Broo makara yaptı işte :)
Ne bileyim kqrdes yani adamın konusu olsa sinyal yapsam eyv da ben burda çok eskiyor aslında ama sonradan tekrar üye olduk kimsenin kötülüğünü istemem çok yazan değil çok.okuyan daha konuya hakimdir hesabı terim arkadaşa bakıyorum dürüst adam bu bi başkası olsun yine derim

ferdikadıoğlu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,143
2,263
113
Ne bileyim kqrdes yani adamın konusu olsa sinyal yapsam eyv da ben burda çok eskiyor aslında ama sonradan tekrar üye olduk kimsenin kötülüğünü istemem çok yazan değil çok.okuyan daha konuya hakimdir hesabı terim arkadaşa bakıyorum dürüst adam bu bi başkası olsun yine derim
O manada yazmadım dostum yanlış anlaşıldım galiba kusura bakma

ferdikadıoğlu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,143
2,263
113
Kqrdes doğrudur da ben 38 yqsinda kumarin başkentinde çalışan biri olarak hoş şuan evde sağlık dan dolayi evdeyim kimseye yavsayacak biri değilim yani
Yahu adama adamsın demişsin bende ayıp oluyor bizde adamız manasında dedim şaka yollu Allah şafi ismiyle şifani versin inşallah