Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Canberatgursoy / Kasa 600 Hedef 10K

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,346
113
Antep maçına ne diyorsun 3. Olarak
Oda ust olur gibi ama ben o maca girmem.bi arkadas daha ust olur demis.ama ben kendi kuponuma koymazdim o maci. Alanya ust basak var oynar gecerdim en kotu 3 oran cikar ama sana 3 mac lazim dimi oyle bi sikinti var 😁 istanbul macinda cok kararsizim geden hafta 6 tane yedi antep gol atar bnce bayagi uste yakin o mac.macburi kalsam onada ust derim yada var.basak macinada ust derdik ama o mac 1.1 olursa oyle bitebilir o yuzden o maca var dedim adana deplasmanda scik oynayan takim galatasaraya bi 2 tane atti yanlisim yoksa. Alanyada evinde acik oymayan takim tsde atip yiyen takim ve o mac aifir bitmez diye duusnuuyorum o yuzden uat dedim.ulan yazarken ylruldum be

Abuzerkömürcü

Tamam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
57,653
25,418
113
Oda ust olur gibi ama ben o maca girmem.bi arkadas daha ust olur demis.ama ben kendi kuponuma koymazdim o maci. Alanya ust basak var oynar gecerdim en kotu 3 oran cikar ama sana 3 mac lazim dimi oyle bi sikinti var 😁 istanbul macinda cok kararsizim geden hafta 6 tane yedi antep gol atar bnce bayagi uste yakin o mac.macburi kalsam onada ust derim yada var.basak macinada ust derdik ama o mac 1.1 olursa oyle bitebilir o yuzden o maca var dedim adana deplasmanda scik oynayan takim galatasaraya bi 2 tane atti yanlisim yoksa. Alanyada evinde acik oymayan takim tsde atip yiyen takim ve o mac aifir bitmez diye duusnuuyorum o yuzden uat dedim.ulan yazarken ylruldum be
Her takım çok ağır yenilgiden sonraki maçta tepki verir illaki bende istanbulun gol atacağını ama maçı kazanır mı bilmem ama el ele verip anteple üst yaparlar onu ama güzel yorum yapıyon reis helal 😀😂

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,541
14,905
113
Abi fazla düşünmeye gerek yok Antep ilk uari bir gol atar basıp geçecen oran da güzel 😂

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...