Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Canı Sıkılanlar Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Öyle abi sonuna kadsr haklısın zaten burada benden tecrübeli deneyimli birkaç kişi var sevdiğim saydığım, onlar da aynı şeyleri söylüyorlar da var bizde bokyiyenlik
Öyle düşünme herkes hata yapar gençlik.hatasi bunlar bizde zamanında az bok yemedik bi ev parası bıraktık gazinoya ama evlenince işler değişiyor hele bide çocuk varsa tamamen değişiyor
Sende düzelirsin yasancagi varmış yaşamışsın önemli olan tekrar etme inşallah yolunu düzgün çizersin sevdiğinede kızma bağırma alttan al senin iyiliğin için demiş iki üç bağırır siniri gecer

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
Öyle düşünme herkes hata yapar gençlik.hatasi bunlar bizde zamanında az bok yemedik bi ev parası bıraktık gazinoya ama evlenince işler değişiyor hele bide çocuk varsa tamamen değişiyor
Sende düzelirsin yasancagi varmış yaşamışsın önemli olan tekrar etme inşallah yolunu düzgün çizersin sevdiğinede kızma bağırma alttan al senin iyiliğin için demiş iki üç bağırır siniri gecer
Sen ne anlatıyon be abi gözünü seviyim be abla

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,140
43,653
113
Döngüye giriyorum abi düzeliyorum söz veriyorum sevdiklerime tekrar bozuyorum düzeliyorum bozuyorum lanet bi sktiğimin döngüsünegirdim

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,140
43,653
113
Ozaman akışına bırak hayat sana ne gösterir gör bakalım bi süre bazen akışına bırakmak gerek
Haklısın abi sürekli düşünüyorum ben yapıp yapıp düşünüyorum sk kafalı gibi . Ulan madem düşüneceksin yapmadan önce düşün di mi bi bok yiyeceksen bi düşün bi düşün yani birde salak gibi gittim kıza anlattım her şeyi neden anlatıyorsun amkbiliyorsun kavha tartışma çıkacağını di mi

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Haklısın abi sürekli düşünüyorum ben yapıp yapıp düşünüyorum sk kafalı gibi . Ulan madem düşüneceksin yapmadan önce düşün di mi bi bok yiyeceksen bi düşün bi düşün yani birde salak gibi gittim kıza anlattım her şeyi neden anlatıyorsun amkbiliyorsun kavha tartışma çıkacağını di mi
Sen anlatmasanda ruh halinden anlardı anlatacak birini aramışsın içinde durdukça yemiş seni rahatlamışsın birilerinin sana kızması bağırması lazimmis seni kendine getirmesi için boşver takma kafana borç ödenir gider para illaki bulunur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...