Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Canı Sıkılanlar Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,805
151,229
113
dost
Neden küfür ediyorsun dostum
Seni uyarıyoruz neden anlamak istemiyorsun
Küfür yasak dostum
konuşma üslubunu değiştirirsen sevinirim.

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
Antepli ile ilgili yorumum neden silindi adam size küfür etti bize küfür etti daha ne yapmalı nasıl buna anlayış gosterebiliyosunuz
dost
Küfür yasak dostum

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,140
43,653
113
dost
Küfür yasak dostum
Aga yapma sen de Allahın aşkına ya 1000 defa soruyoruz herkes para peşine düşmüş eskiden forum böyle değildi bonus spin bilmem ne diye diye iyice gevşedi dostluk arkadaşlık bağları herkesmenfaat için foruma giriyor gözünü seveyim ya , bize sorulunca cevap veriyoruz her şeye , yardımcı olmaya çalışıyoruz her şeklde maddi manevi adamlarw tek soru soruyorum cevap vermiyorlar ya böyle de olmaz yani

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,334
5,534
113
Bu ligi takip edin. Belki de dunyanin en cok gol olan ligidir. Mac sonu bu 4 mactan en az 25 gol cikar 💯IMG_20230627_232222.jpg

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,805
151,229
113
Aga yapma sen de Allahın aşkına ya 1000 defa soruyoruz herkes para peşine düşmüş eskiden forum böyle değildi bonus spin bilmem ne diye diye iyice gevşedi dostluk arkadaşlık bağları herkesmenfaat için foruma giriyor gözünü seveyim ya , bize sorulunca cevap veriyoruz her şeye , yardımcı olmaya çalışıyoruz her şeklde maddi manevi adamlarw tek soru soruyorum cevap vermiyorlar ya böyle de olmaz yani
cevap verir veya vermez
burası bilgi alışveriş platformu
sorduğun soruyu bilen olur ise, onlarda seni bilgilendirir
ama her gün seni küfürden mi uyaracağız
herkes senin gibi küfür ederse
ne olur burası
bira mantıklı düşünüp yorum yapalım Lütfen

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
biz yeri gelince gerekeni yaparız dostum
Daha yeri mi kaldı kral forumununda sizinde diyerek cümleye başladı ana avrat sövdü herkese 1-2 gün sonra burda küfür konusunda biraz daha gaddar olmalısınız isteyen istediği gibi küfür ediyo sürekli raporluyorum uyarıldı diyosunuz hayır forumda serbestse bende biliyim bende küfür ediyim herkese

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,805
151,229
113
Daha yeri mi kaldı kral forumununda sizinde diyerek cümleye başladı ana avrat sövdü herkese 1-2 gün sonra burda küfür konusunda biraz daha gaddar olmalısınız isteyen istediği gibi küfür ediyo sürekli raporluyorum uyarıldı diyosunuz hayır forumda serbestse bende biliyim bende küfür ediyim herkese
konuda ayrı
özelden ayrı
gerekirse 2 gün
gerekirse süresiz
herkesi karşılıklı dinleyip gerekeni yapıyoruz dostum
sen iyi bir insansın
hep öyle kalmanı dilerim
iyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...