Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Canı Sıkılanlar Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Salobalo12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,027
4,227
113
Hasret koydum ben adını gelirmisin bilmem gayrı adresim zaten aynı yıkık benim biran benim..

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,140
43,653
113
Millete ufak betlerden max win atar bu ak dedesini deniyim dedim dün ufak betlerden 10 betin üstüne çıkmadım yok abi ne ufak ne yüksek anlamadım hiç mi bir şey yapmaz

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,140
43,653
113
4 defa oyuna aldı 5 betten en fazla 1500 falan ödedi zaten ödediğini de farmda yedi namussuz bi aralar 3-5 bin atar 20 30 k yapardım sweette şunda bunda son 7-8 aydır bi çöktü uğursuzluk daha yok hiç kazanamıyorum

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,140
43,653
113
Yapcam bi delilik geçenlerdeki gibi bütün kartları her şeyi çekicem eksiye kredi de çekicem awk yerinde bi giricem varya şeytan dürtüyor alttan alttan

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
Kimi anasona düşer kimide sarar agaa

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,140
43,653
113
Reis ben şaşırdım inan artık kalbim ufaldı hissediyorum kaldıramıyorum stres felan benim ölümüm yakın hissediyorum
Sktirrrr eeeet illa düzeliyor düzelmek zorunda ben şuan belki çok büyük sıkıntılar yaşamıyorum ama çocuk yaşlarımda 12-13-14 neler yaşadım ailevi yönden ölümler ayrılıklar çok şey yaşadım o yüzden yok kumarmış şuymuş buymuş illa geçiyor sağlık ve sevdiklerinden önemli değil hiçbir şey

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,140
43,653
113
Bu illet yüzünden reis 2 gün önce polis çağırdı çıkarttı evden
E tamam da benim bildiğim kadarıyla geçen kredi çekip 5000 kazandım bir şeyler demiştin o kadar yüksek meblağlarda da oynamıyordun sanki ne zararı var ki neden çıkardı bunun için , eve haciz mi getirdin naptın kral

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,140
43,653
113
Maçlara da daha var canım sıkılıyor az önce mahallede gezeyim dedim o da sarmadı inanılmaz bi sıkıntı var üstümde

Salobalo12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,027
4,227
113
E tamam da benim bildiğim kadarıyla geçen kredi çekip 5000 kazandım bir şeyler demiştin o kadar yüksek meblağlarda da oynamıyordun sanki ne zararı var ki neden çıkardı bunun için , eve haciz mi getirdin naptın kral
7k daha çektim kredi oda gitti evde sinirlendim bağırdım annem ağladı bayıldı babamda polis çağırdı

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,140
43,653
113
7k daha çektim kredi oda gitti evde sinirlendim bağırdım annem ağladı bayıldı babamda polis çağırdı
Aga yanlış anlama da mesela borçla harçla oynanmaz bu oyunlar yani bi kanalın çözcek bir yerin yoksa götü sağlama almadan girilmez ben de oynuyorum yapıyorum çalışmıyorum ama bu biraz da saygınlığa bakar mesela çok kez tek seferde 30-40 binlerde kaybım oldu tek gecede vs ama o parayı toplamam 1-2 haftamı aldı güvence olmadan oynanmaz bu ayağını yorganına göre uzatmalısın umarım birdaha düşmezsin aynı duruma

Salobalo12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,027
4,227
113
Aga yanlış anlama da mesela borçla harçla oynanmaz bu oyunlar yani bi kanalın çözcek bir yerin yoksa götü sağlama almadan girilmez ben de oynuyorum yapıyorum çalışmıyorum ama bu biraz da saygınlığa bakar mesela çok kez tek seferde 30-40 binlerde kaybım oldu tek gecede vs ama o parayı toplamam 1-2 haftamı aldı güvence olmadan oynanmaz bu ayağını yorganına göre uzatmalısın umarım birdaha düşmezsin aynı duruma
Hayırlısı olsun ne diyeyim dost artık takmıyorum umrumda değil inan hiçbirşey

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...