Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Canı Sıkılanlar Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
Para muhabbeti yok ki başkanım. Sana ulaşırım demek ile aynı şans parası atıyorum. Alıp verme herhangi bir tartışma yok. Rapor eden kişi sadece tartışma istiyor. Öyle bir niyeti varsa ayağını denk alsın fazla da uyarı yapmam başkanım bilesiniz gerekeni yaparım. Size saygım sonsuz lakin tartışma olmayan yerde tartışma çıkartan kişinin forumun huzurunu bozacak şekilde art niyetli davranması ne kadar doğru bu tartışılır
ben raporladım, mefete numarası v.b. hesap numarası bırakmak yasak konularda

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,339
150,467
113
Para muhabbeti yok ki başkanım. Sana ulaşırım demek ile aynı şans parası atıyorum. Alıp verme herhangi bir tartışma yok. Rapor eden kişi sadece tartışma istiyor. Öyle bir niyeti varsa ayağını denk alsın fazla da uyarı yapmam başkanım bilesiniz gerekeni yaparım. Size saygım sonsuz lakin tartışma olmayan yerde tartışma çıkartan kişinin forumun huzurunu bozacak şekilde art niyetli davranması ne kadar doğru bu tartışılır
konu içerisinde isim verilmesin
konu içerisinde para muhhabeti yapılmasın
birine şans parası vermek istiyorsan özelden ulaş
konu içlerine para muhabbetini taşımayın dostum İstemiyoruz biz bu muhabbeti

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Yakarsa dünyayı garipler yakar basım ağrıyor herkese hayırlı geceler dostlar gelirim belki gece

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...