Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Cannonbet 50₺ Deneme Bonusu

hddogan

Üye
Yeni Üye
14
1
3
Şimdi üyelik aldım çevrimi tamamladım ama yatırım yapmaya korkuyorum valla güvenilir mi değil mi

Bursaa1616

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
31
10
8
500 bakiyem varken 100 tl yatirim sagladim cevrimim hala devam ediyordu oyun sırasında 200 tl dustuler otomatik neden suan 300 bakiyem vat

Josef541454

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
858
194
43
500 bakiyem varken 100 tl yatirim sagladim cevrimim hala devam ediyordu oyun sırasında 200 tl dustuler otomatik neden suan 300 bakiyem vat
Cevrim tamamlandiktan sonra 250 ye indirim yapiyorlar deneme bonusu kazancini otomatik keske cevrim tamamlamadan yatirim yapmasaydin insallah cekimde sorun yaratmazlar

Bartum

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
602
240
43
Bir 1️⃣ kwc gün önce almıştım 300 yapıp bıraktım ödemzeler diye

kzmerkan

kmrbzpzvnk
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
155
103
43
Siteye kopya diyen arkadaş vardı, benim bildiğim kopya sitelerde id ve şifre ne girersen gir kabul ediyor ve para yatırma harici işlem yapılamıyor diye biliyorum amaç tokat olduğu için. Burada egt den tut bir çok sağlayıcı mevcut ve oyunlar aktif. Sadece linkinin garipliğinden dolayı kopya olduğunu söylemek bilgisiz bilmişlik gibi geldi. Dolandırıcı, ödeme yapmıyor demek ayrı kopya ayrı. Hâlâ güvenirliliğinden endişeliyim fakat çekim yapanları okuyunca paylaşım yüzünden kimsenin mağdur olmadığını görmek güzel 🙂

Bursaa1616

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
31
10
8
Cevrim tamamlandiktan sonra 250 ye indirim yapiyorlar deneme bonusu kazancini otomatik keske cevrim tamamlamadan yatirim yapmasaydin insallah cekimde sorun yaratmazlar
Bonanzaya girdim 50 tl bonusla bir kac kez 1 tl ile bastim sonra turbo sipinde 6,75 10 tur bastim direk freespine girdi bakiye 700 😂 sonra bana çekimde de sınır yok dediler oyuzden direk yatirfim bende iyun acik para veriyorken suanda da kabul edildi ödeme aşamasında diyor

Bursaa1616

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
31
10
8
Bonanzaya girdim 50 tl bonusla bir kac kez 1 tl ile bastim sonra turbo sipinde 6,75 10 tur bastim direk freespine girdi bakiye 700 😂 sonra bana çekimde de sınır yok dediler oyuzden direk yatirfim bende iyun acik para veriyorken suanda da kabul edildi ödeme aşamasında diyor
Ama 300 iste neyse Allah bereket versin