Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Cashwin 250 Freebet ve 250 Freespin Deneme Bonusu

Ufukhavli

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
99
25
18
para cektim reddedildi banka ile cekim yapablirsiniz dedi şimdi tekrar denedim

X100100390

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
333
59
28
Hiç tanımadığım k adı verdi cakısma diyip hesap kapadı sahtekar bunlar

FURY MAN

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
895
497
63
Cevrim sarti falan nedir arkadaslar tek cevrim yapip cekim yapilabiliyomu

FURY MAN

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
895
497
63
Canli yardim para cekicem dedim adam.ışık hizinda kapatti.hesabi korma la cekicegimiz 275 tl bişey çekmezsek bişey olmaz ilk defa olmuyo ama hızına hayran oldum tak tak kapativerdi daha cümleye başlamadım 😂

melvin63

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
270
92
28
Bu siteden 3 defa çektim multiyle kskzmamzjJ

FURY MAN

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
895
497
63
Arkadaşlar parayi vermiyo hesabi.kapatiyo burdan yazip.insanlari yaniltmayin cektim falan hikaye vermiyo sakin para falan yatirmayin kolpa site dikkat edin gidin başka yerden oymayin sitemi yok ama buraya kesinlikle yatirim falan yapmayin

Dogan20

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
911
202
43
yavsaklar ödemiyor dün üye olduk 500 yaptim odemedi

bekircantas

Cursed
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
932
699
93

Minimum 200 Maksimum 500 Tl çekim yatırım ve çevrim şartı yok Ben şuan 300 çekim talebinde bulundum Umarım gönderirler çok basit bi deneme bonusu bakalım hayırlısı

Çekim yatarsa buraya fotoğraf atıcam

Düzeltme: Evet arkdaşlar çekim yattı site sağlam ben 300 çektim siz belki 500 çekersiniz belki hiç :D
veriyor agalar cekim yapabilrsem ss atarim

swindler99

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
172
60
28

Minimum 200 Maksimum 500 Tl çekim yatırım ve çevrim şartı yok Ben şuan 300 çekim talebinde bulundum Umarım gönderirler çok basit bi deneme bonusu bakalım hayırlısı

Çekim yatarsa buraya fotoğraf atıcam

Düzeltme: Evet arkdaşlar çekim yattı site sağlam ben 300 çektim siz belki 500 çekersiniz belki hiç :D
Saçma sapan kullanıcı adları atıp bonus avcısısınız dedi hesabımı kapattılar ilk defa üye oldum saçma sapan bir siteymiş zaten bu kadar kolay bonus olmasından biraz şüphelenmiştim.

bekircantas

Cursed
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
932
699
93

Ekli dosyalar

bekircantas

Cursed
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
932
699
93

Ekli dosyalar

FURY MAN

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
895
497
63
Vermiyo dostum yanindan bile gecmeyin her yerde yazin sikayetvar.com falan dile getirin insanlar madur olmasin

FURY MAN

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
895
497
63
Sitenin kara listesi boş bence kara listeye eklenmesi gereken ilk site burda kullanicilar yorumcular üyeler madur oluyor kara listeye alınıp duyuru yapilmasinlazim üyelerin hakları korunmasi lazim yol gecen hani site ilgilenen kimse yok başkan yönetici nerdesiniz ilgilenin biraz

iceman0606

Umutsuz menfaatler için kumar oynanan günler...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,295
2,511
113
Bu sitenin amacı kişisel bilgilerinizi alıp satmak. Hiç bir şekilde ödeme yapmıyor. Ödeme aldım diyen yalan söylüyordur. Bilerek bonus veriyorlar üye olun diye sonra pat hesabı kapatıyorlar.