Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Cashwin 250 Freebet ve 250 Freespin Deneme Bonusu

eyalet32

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,255
1,287
113
Dost sende acayipsin silmemislerse sorar insan neden iptal oldugunu belki farkli yontemle cek dicek
la yok bakiyenin tamamını cekin diyor küsürat bırakmıstır cekerken parayı hic etmis demekki burdakilere uyup kasayı niye sıfırlıyor sacma az bi arastır ben multi actım tüm bakiyeyi cekime ver dedi bakim atcakmı sormadan is yapman yapmann :)

eyalet32

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,255
1,287
113
yorumları okuyorum bana da derler ozaman multi bilmem ne bakacaz .d

eyalet32

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,255
1,287
113
krussuz olarak cekim verin diyor kafayı yemis la bunlar :)

serkan olcay

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
100
32
28
500 çekim verdim 10 dk sonra hesap kapattılar dolandırıcı bunlar

edagursoy3ay

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
307
109
43
Hadise girdim 113 x attı 10 fs de 15 bin verdi direkt fastmaster 40 ftn aldım vbete vbetten 60 ftn çektim 🤣🤣🤣🤣

Seforeiss

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
28
2
3
Freebeti aldım bir maça oynadım kazandım çekim verdim 230 tl önce kazancınız için tebrik ederiz flan diyorlardı sonra hesabı kitlediler misha 35 kullanıcı ismiyle çoklu üyelik yaptığınız falan filan yalan arkadaşlar. YENİ ÜYE OLACAKLARA SAKIN AMA SAKIN OLMASIN BELKİ ALIRIM ÜMİDİYLE BİLE OLMAYIN NE OLDUĞU BELLİ DEĞİL SİTENİN!!

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,696
10,320
113
Uyeligimiz varmış peh aw

djkanki09

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
77
23
8
Spinden 3900 aldım direk 500 cekebiliyormuyum.

Tahmin ettiğim gibi parayı vermediler çoklu risk bahanesiyle bu kadar kolay vermeyeceklerini tahmin etmiştim ulan kendi paramla oynasam 1 TL bet ile spinden 3900 alamam şansımi....... nerde odemiycek yerler var orda kazaniyom.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Skorsky

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,245
1,105
113
Bende ilk açıldığı zamanlar üye olmuştum bi abime önerdim üye olup 500 kazanç sağlamış tebrik edip çekin demişler adam çekim talebi vermis ama öderlermi bilmiyorum