Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Cashwin 250 Freebet ve 250 Freespin Deneme Bonusu

Sofb7171

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
246
57
28

Minimum 200 Maksimum 500 Tl çekim yatırım ve çevrim şartı yok Ben şuan 300 çekim talebinde bulundum Umarım gönderirler çok basit bi deneme bonusu bakalım hayırlısı

Çekim yatarsa buraya fotoğraf atıcam

Düzeltme: Evet arkdaşlar çekim yattı site sağlam ben 300 çektim siz belki 500 çekersiniz belki hiç :D
Siteyi iç bilmiyorum ip deyip hesabı kapatti çekim de gitti böyle mal site paylaşım yaomayin bunlar 3/5 kişiye çekim gönderiller gerisini ip derler @Shellac konuyu kapatın ip deyip ödeme yapmiyor

aerogluu45

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1
1
3
405 TL ÇEKİM VERDİM. ONAYLAMADİLAR. SONRA HESAPTAM ÇIKIŞ YAPTI. GİRMEYE CALİSİRKEN CLİENT LOCKED DEDİ. DESTEĞE YAZDIM UZUNCA BİR MESAJ ATTİ OKUMAYA YETİSMEDEN ENGELLEDİ CANLİ DESTEO BUTONU KAYBOLDU.

Mtn33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
531
426
63
kardesım bu site dolandırıcı 11k ödeme yapmadı bınbir cesit watsap ref kasan serserileri var hepsı sukadar yatır kazandıracam tarzında mesaj atıyor bosverın oynamayın burada bence

ttk01

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4
0
1
Dolandırıcı site 450 Talep verdim işleme alıp üyeliğimi kapattılar be canlı destek var ne siteye giriş Kazanç çekşm talebi hepsinin ekran resimlerini aldım şerefsiz bunlar

ihsanemir61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
522
168
43
mobil veriden kayıt oldum multi felan da yok, hesabı direk kapattılar çekim talebi verince