Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Casilobi 200 Freespin Deneme Bonusu

Mtn33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
663
458
63
Ekli dosyayı görüntüle 639140

1-Casilobi'ye kayıt anında ekranın en alt kısmında bulunan PROMOCODE alanına '' DENEMEBONUS '' yazarak bonusunuzu aktif edebilirsiniz.

2-Deneme bonusu üye olunduktan sonra Canlı Destek Hattı veya başka bir yerden eklenmeyecektir.
3-Deneme bonusu 200 dönüş hakkı Sweet Bonanza, The Dog Hause, Gates Of Olympus, Starlight Princess Oyununda geçerlidir.

4-Alınan FREESPİN bonusunun herhangi bir çevrim kuralı yoktur, Freespin kazancınızı dilediğiniz alanda kullanabilirsiniz.
5-Hoşgeldin hediyesi olarak tanımlanan deneme bonusu ile Çekim işlemi yapabilmek için bakiyenizi 2000₺'ye ulaştırmanız halinde 200₺ çekim, 3000₺'ye ulaştırmanız halinde 300₺ çekim, 4000₺'ye ulaştırmanız halinde 400₺ çekim yapabilirsiniz.

Son düzenleme:

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,967
4,416
113
Ekli dosyayı görüntüle 639140
4-Alınan FREESPİN bonusunun herhangi bir çevrim kuralı yoktur, Freespin kazancınızı dilediğiniz alanda kullanabilirsiniz.
5-Hoşgeldin hediyesi olarak tanımlanan deneme bonusu ile Çekim işlemi yapabilmek için bakiyenizi 2000₺'ye ulaştırmanız halinde 200₺ çekim, 3000₺'ye ulaştırmanız halinde 300₺ çekim, 4000₺'ye ulaştırmanız halinde 400₺ çekim yapabilirsiniz.

Kayıt olurken DENEMEBONUSU kodu yazmak gerekiyormuş boşuna üye olduk dostum konu açıyorsun actigin konu ile alakalı bilgin yok

Bitiklik

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
220
152
43
Bro keşke yazsaydın promo kod girmek lazım üye olurken diye. Okumadım direkt üye oldum boşa gitti

Mtn33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
663
458
63
wallahi özür dilerim arkadaşlar dalgınlıgıma geldi kusura bakmayın

halley56

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
256
126
43
Aynen herkes boşuna üye oldu promosyona üye olurken yazmak lazımmış kabul etmyor yatırım yaparak bonus dan faydalanın diyor çakal.lan bunlar

Crayz1603

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
105
57
28
Çekim verildi teşekkürler bakalım ne kadar sürede gelecek.