Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Çay Demlemek

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,999
44,359
113
Su pokeri ogrenin artik yav 😁 ben sizleri kumarin her dalinda gormek isterim.
Benim belkide tek karda oldugum bolum pokerdir.klaspokerde cok kez jackpot vurdum ama cok yavas oynuyorlar, bide son zamanlarda sirket yapma isleri artti gibime geliyor o yuzden bayagidir uzagim pokere

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,433
3,986
113
Şu çay demleme işini bir türlü çözemedim gitti.Eskiden 80 li yillarda içtiğimiz çay en düşük kalite olduğu halde ( Çaykur Tiryaki çayı teneke kutuda satılırdı , zaten öyle şimdiki gibi çay çeşidi mi vardı sanki ) öyle bir lezzeti vardı ki anlatılmaz.Simdi bir çok marka ve çeşit olduğu halde tadı tuzu yok.En ucuzundan en pahalisina her markayı denedim desem yeridir.Ayrica demleme çeşitlerini de sürekli değiştirerek denedim ama yok , tadı tuzu yok.Var mi marka ve yapılış tarifi vererek doğru yolu bulmama yardımcı olacak bir dost ??

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Dostum ben Melikgazi Kayseri’de 5 yıl yaşadım.Düşebileceğin en kral yere düştün.Ben çok severdim oraları.Askeriye olarak bilmem yalan olmasın ama bölge olarak mükemmel bir yer
Askeriyesi trnin en zoru diyolar bakalim hayırlısı

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Şu çay demleme işini bir türlü çözemedim gitti.Eskiden 80 li yillarda içtiğimiz çay en düşük kalite olduğu halde ( Çaykur Tiryaki çayı teneke kutuda satılırdı , zaten öyle şimdiki gibi çay çeşidi mi vardı sanki ) öyle bir lezzeti vardı ki anlatılmaz.Simdi bir çok marka ve çeşit olduğu halde tadı tuzu yok.En ucuzundan en pahalisina her markayı denedim desem yeridir.Ayrica demleme çeşitlerini de sürekli değiştirerek denedim ama yok , tadı tuzu yok.Var mi marka ve yapılış tarifi vererek doğru yolu bulmama yardımcı olacak bir dost ??
Maalesef eskiler eskide kaldı çay diye şimdi tozunu paketleyip satıyorlar kalan yaprakları Avrupa'ya ithal oluyor geçen Almanya'dan arkadaş bir çay getirmis son 15 Yılda böyle bir çay içmedim

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,750
5,569
113
bolu 2.komandoda yaptım bende komando tugaylarında uzman çavuş eğitimi vs. de veriliyor çok rütbeli olur elin havada selam vererek gezersin neredeyse yemekler diğer ufak yerlere göre daha iyi oluyor dediğim sebepten rütbeli sayısı fazla olduğu için d smart,bein,playstation 4-5,halı saha her şey oluyor ufak birliklerde olmayan imkanlar var ama kayseriyi bilemem

AkSakallıGandalf

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,463
2,869
113
Rize'den özel olarak 1. Kalite getirtiyoruz tanıdıklar sayesinde, 1-3 fiyat oynuyor ama icmeye başladın mı demlik bitene kadar hayır diyemiyosun. Sana önerim Rize'li bahçe sahibi biri bulursan bul konuş ve fiyatta anlaş. Artık kalite düzeyine göre isteğini belirt. Biz her yıl sabit kiloyla alıyoruz. Bu şekilde ara derim ben 👍

yorge61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
395
140
43
teşekkürler grandpashabet
kullanıcı ad banahene
256DF21E-2AA6-470F-A6EE-2477A8B6B954.png