Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Cekilis yapicam kac kisi var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sultangul

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
778
134
43
Sallanıyoruz bir netice yokki git gel öylesine gibi

Sultangul

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
778
134
43
Vallahi son 82 inci katılımda tüm çekilişte 1 kez isim isim oda kullanıcı yok yazdı başkan aynı isimler 16, 15 ,15, 11 kez çıkan var anlaşıldı sonunda bu forumda uyeligime şansla alakası yok teşekkürler çekilişleri katılım bende biter

ALoNeDarK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,424
4,082
113
bunlarda bets10 un bonuscu admini gibi milletle dalga geçiyor pirim vermeyin şunlara

Matasah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
851
281
63
1.cisi kimse olmadigi icin uyudum bu sizinle tasak gecdigim anlaminami geliyor ve 10 kisi toplanmadi 1 saat icinde bekledigim halde
2.cisi ofkenizin sebebi ben degilim benden cikarmayin

Matasah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
851
281
63
bende yukleme yapip canli giricem kuponu yaptigimda cekilis konusu yapip paylasicam

Brakee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,028
3,381
113
1.cisi kimse olmadigi icin uyudum bu sizinle tasak gecdigim anlaminami geliyor ve 10 kisi toplanmadi 1 saat icinde bekledigim halde
2.cisi ofkenizin sebebi ben degilim benden cikarmayin
Sen takılma bazi arkadaşlara.senin yazdıklarını okumadan boş boş konuşmuşlar.kafana göre yani

akincibeyi17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,192
383
83
Sen takılma bazi arkadaşlara.senin yazdıklarını okumadan boş boş konuşmuşlar.kafana göre yani
Yalama len adamı 10 TL için bebe :)
Kimki o kupon yapacak verecek.
Kelin ilacı olsa başına sürer boş boş yorumlar

gfb1907brs

Eski Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,478
957
113
Bol şans dostum bakma sen kimseye çekiliş yapmak istemişsin ama ondan bile şikayetçiler

Matasah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
851
281
63
cekim verdim bekliyorum tekrar giricem sizin icin kupon yapicam adam daki kafaya bak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...