Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı Cemadrian | Milwa

Kupon Miktarı
9500
Kupon Oranı
1.89

Shewinsko

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,424
2,656
113
Adamın kafasını karıltırdınız kime destek olacağını şaşırdı. ;)
Kafa karışacak birsey yok ki . Adam gibi takip eden kişiler ortada mac gelince yani imkansizdan dönünce daha fazla mesaj atanlar var . Bu sebeple kimse alınmasın üstüne ama benim için önemli olan emek verilmesi.

Shewinsko

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,424
2,656
113
Yok knk sana versin direk benim yerime ben istemiyorum boşver :) İyi geceler
Ya sen kazandın da bana vermesi kaldı:) Allah aşkına sabrı dayı gece gece güldürdün beni. Olmaz dedin o kadar sayi sonra hiç takip etmedin sonra kazanınca ben de varım diyorsun bu sana yakışmadı bence aman bana ne ya kim ne yaparsa yapsın ben emekten yanayim kardeş emek verenin yerine size verilirse yani takip etmeyenlere empati yapmanızı öneririm.

Taladro123

Karanlıkta Yaşayan Adam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,412
3,989
113
Kafa karışacak birsey yok ki . Adam gibi takip eden kişiler ortada mac gelince yani imkansizdan dönünce daha fazla mesaj atanlar var . Bu sebeple kimse alınmasın üstüne ama benim için önemli olan emek verilmesi.
Sen hic 8 saat roll takip edip odul alamadan gitmemissin demekki dost umarim cok terlemememissindir emek verirken.

Ukape

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
836
300
63
Herkesin kafası karıştı. Hiç takip etmeyenler bile maçı izlemiş gibi halüsinasyonlar görmeye başladı. Kupon yapan kişi kuponu başka biri yapmış diye düşünebilir. Takip edenler etmediğini zannedebilir ortalık o kadar karışık

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,973
5,485
113
Tamam be oğlum bir şey demedik adam zaten yüksek kazanmış ondan dedim ben

Taladro123

Karanlıkta Yaşayan Adam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,412
3,989
113
Ne alaka şimdi bu ?
En cok emegi sen vermissin ya diyorum cok yorulmadin insallah . Zaten konuda para ödül vs konusmak yasak konuyu kapat bence dedikce hala devam ettin dost . Hepimiz roll yapiyoruz ama insanlari rencide etmiyoruz ki kaldi ki roll senin degil birak adam uyarsin adam soylesin neyse hayirli geceler

SabriBey

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,973
5,485
113
Ya sen kazandın da bana vermesi kaldı:) Allah aşkına sabrı dayı gece gece güldürdün beni. Olmaz dedin o kadar sayi sonra hiç takip etmedin sonra kazanınca ben de varım diyorsun bu sana yakışmadı bence aman bana ne ya kim ne yaparsa yapsın ben emekten yanayim kardeş emek verenin yerine size verilirse yani takip etmeyenlere empati yapmanızı öneririm.
Bende varım demedim kardeşim adam yüksek kazanmış ben 130 küsür liralik kupon yapmıştım onun için milwake maçını izledim burdan yazmadım sıkıntı yok benim için

Shewinsko

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,424
2,656
113
En cok emegi sen vermissin ya diyorum cok yorulmadin insallah . Zaten konuda para ödül vs konusmak yasak konuyu kapat bence dedikce hala devam ettin dost . Hepimiz roll yapiyoruz ama insanlari rencide etmiyoruz ki kaldi ki roll senin degil birak adam uyarsin adam soylesin neyse hayirli geceler
Benim en çok emeği ben verdim diye bir iddam hiç olmadı. Ama bu şekilde davranılmasını da sevmiyorum . Ve ben kimseyi rencide de etmedim. Lütfen ayar vermeye çalışmayın. Herkes empati yapabilmeli diyorum. Burda yanlış birsey yok. Ayrıca evet roll bile değil bu adam jsterse kimseye de vermeyebilir ödül. Ama bir kaç kişiye ulasacagkm diyince bence takip etmeyenler saygılı şekilde bende dememeli diyorum. Burada ne yanlış var ? Fikrimi söyledim ve kimseyi de rencide etmedim.

Shewinsko

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,424
2,656
113
Bende varım demedim kardeşim adam yüksek kazanmış ben 130 küsür liralik kupon yapmıştım onun için milwake maçını izledim burdan yazmadım sıkıntı yok benim için
Pardon başkan kusura kalma seni rencide ettiysem sadece empati anlamında o cümleyi kurdum. Hakkını helal et. Kusura kalma

SabriBey

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,973
5,485
113
Pardon başkan kusura kalma seni rencide ettiysem sadece empati anlamında o cümleyi kurdum. Hakkını helal et. Kusura kalma
Yok brom benim açımdan bir problem yok gerçekten, haklısın tabi ki bir yerde. Ben yatıyorum bol kazançlı geceler, güzel uykular dilerim hepinize..