Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı Cengo21 / 6 Gol Çıkar Mı

gecesiyah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,652
1,712
113
Maç başladı atak lar durdu son golle gene yatarsa böyle şans olamaz hep son golle yatıyor

Herbokolog

Ücreti Mukabilinde okunur üflenir. Muska Yapilir
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,558
1,659
113

pirlo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,680
2,392
113
Fındık kırıyor şimdi 😂
adam 90 dk maç takip ettirip sinerji yarattırıp kaçtı gitti ya la :D
en azından ben kendi adıma bir beklentim yoktu ama insan açtığı konuda işi bitince böyle gitmemeli.En azından takipte bulunup sinerji sağlayanlara bir teşekkürü çok görmemeli. @Cengo21 hayattaysan ses ver bro :D

ahmet888

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
906
335
63
Böyle türlere yavsak deniyor para 0 ken can yoldasilar her şey verir para yokken canını bile 10 tl eline geçtiği zaman önce babasını sonra seni satar hshdhdhdhd

gecesiyah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,652
1,712
113
adam 90 dk maç takip ettirip sinerji yarattırıp kaçtı gitti ya la :D
en azından ben kendi adıma bir beklentim yoktu ama insan açtığı konuda işi bitince böyle gitmemeli.En azından takipte bulunup sinerji sağlayanlara bir teşekkürü çok görmemeli. @Cengo21 hayattaysan ses ver bro :D
Kardelşm ben bile takip etmedim ikinci yarı işten yeni çıktım insanın günahini almayın 950 zarardayım zaten

gecesiyah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,652
1,712
113
Böyle türlere yavsak deniyor para 0 ken can yoldasilar her şey verir para yokken canını bile 10 tl eline geçtiği zaman önce babasını sonra seni satar hshdhdhdhd
Sen beni tanımadan kime yavşak deyisen acaba takip etme kimse sana takip et dedimi dostum