Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti cenkkocak34 / Beygirlere Arpa Parası Vol. Bilmem Kaçıncı

cenkkocak34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,410
1,982
113
bugün riski ilk ayakta hiç koşmamış taylar arasında aldım padok görüntüsü çok iyiydi ve devamına nacizane döşedik diyebilirim :) teksiz takip edeceğimiz altılı için yazdıklarımdan en sürprizleri gelmesi umuduyla haydi atlar bugun benim için koşun bakalım ...

Adsız.png

cenkkocak34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,410
1,982
113
kaldı 5 ayak tek yok sürprizler baştacıdır haydi beygirler ayrılında gelin :)

cenkkocak34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,410
1,982
113
bugun artık bu da mı gol değil hakim bey demeyelim :) teki buldum en kötü ayakta bile 3 at var daha napayım tjk :D

cenkkocak34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,410
1,982
113
ben bunların koşturduğu atın .... ayıp ya aptal saptal at biniyolar %99 yattık 3 aldı yarışı

Starmet34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
922
298
63
Eskiler kaldı artık eşşek oynayan yok yeni nesil iddaacı önceden 2 tek atıp tarardım en büyük jokey sülo baba en büyük ingiliz uzunda trapper kısada ıslambol araplardan kesinlikle kısa turbo,uzun caş

cenkkocak34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,410
1,982
113
Eskiler kaldı artık eşşek oynayan yok yeni nesil iddaacı önceden 2 tek atıp tarardım en büyük jokey sülo baba en büyük ingiliz uzunda trapper kısada ıslambol araplardan kesinlikle kısa turbo,uzun caş
yeni nesil iddaa da hatta sanal saçma sapan oyunlarda tez elden para kazanırım kafasında olduğu için zor dostum ... şu kupondan çok ümitliydim ama amatörlük yaptım atın mesafesi bile bile lades dedim yazmadım :/

Starmet34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
922
298
63
94 de büyüklerin kuponlarını yatırmakla başladım 96 da lise yıllarında 3lü ganyan oynayıp okul harcligimi çıkarırdım ne güzel gunlerdi atların hepsi kaliteliydi simdi hepsi pastırmalık,sucukluk

Starmet34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
922
298
63
Cenk canım cekti simdi veliyi acsalarda gitsek 2 kırmızı bira vurup bi 6lı karalasak

Starmet34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
922
298
63
Yunanistan avrupa sampiyonu oldugu zamanlardı velide locada arkadasları cekiyodum arpa ganiydi

cenkkocak34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,410
1,982
113
94 de büyüklerin kuponlarını yatırmakla başladım 96 da lise yıllarında 3lü ganyan oynayıp okul harcligimi çıkarırdım ne güzel gunlerdi atların hepsi kaliteliydi simdi hepsi pastırmalık,sucukluk
sen geç kalmışsın :) ben 92 de babamla amcamın kuponu yatırmakla başladım 93 yazından beni veli efendiye bi götürdüler gün o gündür bi fiil devam önce okul harçlıkları ile sonra mahallede çocukları şirketler ortak oynardık :) güzel günlerdi be ne kadar kötü olsada oynamak ayrı bi heyecan ve keyif verirdi neyse bugünde atlara arpa parasını verdik ve yattık çok şükür :)