Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Ceza Yedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hephaistos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,880
834
113
Eve Haciz veya banka haczi oluyormuş
Polis arkadaş gösterdi bu sene ceza yiyenleri hepsinin itirazına red gelmiş ödemişler zorunlu
geçmiş olsun reis de olayı çok büyütmüşler sana anlatırken gözün korksun diye galiba. sicili de işlemez zaten vergi cezası olarak yansıyor

tuna

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
483
64
28
Hangi site hatirliyormusun

benzersiz35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,097
330
83
Dostum abartısız söylüyorum 8 9 trafik cezam vardı polisin gözün önünde bi tanesini yırttım attm ödemedm kaç kere af geldi e devletten takp ediorum 2 cezam kalmş bi gün onlarda silinir elbet :) buda öyle bişey şuan icra yok ülkemzde herşeyden 1 tane varsa blokede koyamaz banka hesabına 3 te 1 inden fazla
Doğru dostum biliyorum

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,555
1,309
113
Bu nasıl iş anlamadım 3 sene önceki havaleden nasıl ceza kesilir çözemiyorum.
Bu is muhakkak bizede gelecek ama hayirlisi

unclaimed61

Yetkili bir abi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,673
6,736
113
saçmalık kardeşim 3 sene önceki yaptığın havaleden ceza yersen 3 sene önceki hukuk kurallarından cezalandırılırsın diye biliyorum 3 sene önce bu kadar ceza kesebiliyolarmıydı ki ?

Rmalikilic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,571
280
83
Bu nasıl iş anlamadım 3 sene önceki havaleden nasıl ceza kesilir çözemiyorum.
Bu is muhakkak bizede gelecek ama hayirlisi
Tarih belliydi 2017 Haziran- Kasım arası yaptığım bütün havaleleri almışlar
Valla bunu ödedik 2018 in cezası gelir mi diye korkuyorum bi de

Hephaistos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,880
834
113
beyler adamı assınlar bir de isterseniz gözünüzü seveyim ne hapisi ne eve hacizi ne sicili yav. 2 senedir 5k cezam aynı miktarda duruyor ne arayan var ne soran ama onlarda biliyor elbet bu sigortalı bir işe girer yada üzerine mal-mülk yapar o zaman alırız diye. olay bu sadece

Rmalikilic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,571
280
83
beyler adamı assınlar bir de isterseniz gözünüzü seveyim ne hapisi ne eve hacizi ne sicili yav. 2 senedir 5k cezam aynı miktarda duruyor ne arayan var ne soran ama onlarda biliyor elbet bu sigortalı bir işe girer yada üzerine mal-mülk yapar o zaman alırız diye. olay bu sadece
Baskan 2017 yılı 4-5 aylık süreçten geldi bu ceza 2018 yılı başka hesaplardan 2. Bi ceza daha gelebilir

brkgdr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,059
1,278
113
Her zaman havale mi kullanıyorsun usta aman en tehlikelisi en azından papara falan aracı bir şey olsun riski en aza indirmek için

Rmalikilic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,571
280
83
Her zaman havale mi kullanıyorsun usta aman en tehlikelisi en azından papara falan aracı bir şey olsun riski en aza indirmek için
Yok baskan 3 yıl önce yeni yeni oynuyordum o zamanlar havale yaptım papara geçtim sonra 2 yıldır havale yapmadım hiç

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,960
1,053
113
saçmalık kardeşim 3 sene önceki yaptığın havaleden ceza yersen 3 sene önceki hukuk kurallarından cezalandırılırsın diye biliyorum 3 sene önce bu kadar ceza kesebiliyolarmıydı ki ?
maleesef vardı ,şu an geçerli düzenleme 2017 haziranda yapıldı

delpiero1985

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,400
2,409
113
Bitcoin ve Papara ile yatırmak en güvenlisi olsa gerek. Geçmiş olsun hocam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...