Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Chat [] Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tusubana33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
855
318
63
Yüksek yatırima 100 de 20 cevrimsiz spor bonusu veren siteler varmı arkadaşlar 1.30/1.40 orandan tek çevrimli olsun yeter

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,508
2,141
113
@kir678 çekimlerinin geçmişini konunun içinde gördüm. En başta çekim geçmişini atsaydin bu noktalara gelmezdi. Çünkü forumda kendini hayalî çekimlerle tatmin etmeye çalışan am.ipler çok. Ben yazmıştım eğer doğruysa özür dilemesini de bilirim diye. Hiç de özür dilemekten gocunmam. Tebrikler kazancın daim olsun. Hiç bir beklentim de yok. Yani bu ozurden yola çıkarak aha özür diledi yanlıyor diye düşünenler olur alakası yok.

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,168
2,249
113
@kir678 yaw arkadaş sen milyon vurmadın mı bırak formu git hayatını yaşa işte :D

ferdikadıoğlu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,837
2,124
113
@kir678 çekimlerinin geçmişini konunun içinde gördüm. En başta çekim geçmişini atsaydin bu noktalara gelmezdi. Çünkü forumda kendini hayalî çekimlerle tatmin etmeye çalışan am.ipler çok. Ben yazmıştım eğer doğruysa özür dilemesini de bilirim diye. Hiç de özür dilemekten gocunmam. Tebrikler kazancın daim olsun. Hiç bir beklentim de yok. Yani bu ozurden yola çıkarak aha özür diledi yanlıyor diye düşünenler olur alakası yok.
Sana yakışan budur
Sana da yakışan budur tebrik ediyorum

kir678

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
736
720
93
SANA SAYGİ DUYGUM EYW KARDESİM.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...