Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Çiğ Köfte Mi - Kumpir Box Mı

ismail22

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,396
1,254
113
Beyler Bulgaristan'da dükkan acicamda anket yapmak istedim teşekkürler katılım sağlayan herkese

My856874

bahtsız üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,672
4,548
113
Cog köfte ci varmi hic oralarda ve varsa bi gözlem yap nasil müşteri potansiyeli he hic yoksa ilk olabilmek için acilabilir

44erman44

Kayısı Kent
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,608
5,488
113
Öncelikle hayırlı olsun,bol kazançlar dilerim.
Kumpirde,çiğ köfte işinde mantıklı hatta kumpir yaparsan yanına waafle da koyabilirsin.
Çok sermaye gerektiren bşr iş değil kumpir ve çiğ köfte ama dükkan kirası ,yapacağın dekor vs masraflı olabilir.

ismail22

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,396
1,254
113
Öncelikle hayırlı olsun,bol kazançlar dilerim.
Kumpirde,çiğ köfte işinde mantıklı hatta kumpir yaparsan yanına waafle da koyabilirsin.
Çok sermaye gerektiren bşr iş değil kumpir ve çiğ köfte ama dükkan kirası ,yapacağın dekor vs masraflı olabilir.
Katılıyorum dekora fazla gerek yokta burada hiç bişey yok dostum çiğ köfte ci yok kumpir box yok baklavacı yok söyle çıtır çıtır baklava yeri ilginç geldi bana ya ni ne açsam tutucak uçup gidecek gibi bir his var içimde hayırlısı bakalım

44erman44

Kayısı Kent
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,608
5,488
113
Katılıyorum dekora fazla gerek yokta burada hiç bişey yok dostum çiğ köfte ci yok kumpir box yok baklavacı yok söyle çıtır çıtır baklava yeri ilginç geldi bana ya ni ne açsam tutucak uçup gidecek gibi bir his var içimde hayırlısı bakalım
İnşallah dostum başarılı olursun,Allah gönlüne göre versin.

Eschelon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,985
10,889
113
Hocam çigkofte bulgarların ağız tadına uygun bir yiyecek mi, ya da kumpir. Bunları araştırdığını varsayıyorum. Ama Rus ve türevi kültürlerde patates- kartof- un yeri geniş olduğu için kesinlikle kumpir tavsiye ederim. Bu coğrafyada 10dan fazla SSCB ülkesine gittim, patatesin olmadığı sofra yok.

ismail22

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,396
1,254
113
Hocam çigkofte bulgarların ağız tadına uygun bir yiyecek mi, ya da kumpir. Bunları araştırdığını varsayıyorum. Ama Rus ve türevi kültürlerde patates- kartof- un yeri geniş olduğu için kesinlikle kumpir tavsiye ederim. Bu coğrafyada 10dan fazla SSCB ülkesine gittim, patatesin olmadığı sofra yok.
Güzel aciklaman için teşekkür ederim kumpir box yok bulgarda sadece peynirli banicka var burda okadar pizza var burger var

Unal57

Şerif
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,406
1,915
113
Damak tadıma göre çiğköfte abur cubur tarzında tok olduğu zaman da yeniyor kumpir daha çok ana yemek gibi yeniyor her türlü oyum cigkofteden yana

sonerdinho53

SON DURAK İNTİHAR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,925
1,294
113
Tavuklu pilav,
Kapı önünde müşteri kuyruğu olmazsa ...