Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Çin Aşısı Hk.

AŞI İÇİN NE DÜŞÜNÜYORSUN?

• Kullanılan toplam oy
    53
  • Anket kapatılmış .

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,105
6,656
113
en çok koyanda, 50 yatırım yapmışımdır birini bile çekemedim 48 saat bekleme süresi kötü
kardes sana Bı tavsiye paran yoksa telefondur evden esyadır mobıl ödemedi bulama bunlara alamazsın ve dahada hırs yaparsın sana sukadarını söleyım sen isteyince deıl seansında ıyı olunca para kazanırsın örnek 1000 ile 1100 alamazsın ama 10 lirayla gunu gelir 1000 lirayı 2 saatte alırsın fazla kasma bu a.. iddasındanda ev araba hayalı kurma onlar eskıdendı en baba 2000 yaptınmı cek yoksa surundururler tsk

Hans3l

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,351
750
113
Pfizerin asilarindan ölen nijeryali çocuklardan kimse bahsetmiyor. Neymiş tum avrupa amerika gelismis ulkeler pfizer aliyormus. Onu alacak tabi adamlar biribirini savunuyor bunda bile politika var. Kim ne dersin desin abi ben doktor degilim ama bizzat balcali profesorunden duydum. Adam çin aşısi pfizerden 10 kat daha güvenli diyor. Bende bunu kac kere konularda yazdim ama anlatamadm. Pfizer asisi normal asi degil ilac. Çin aşısı ise inaktif yani yillardir vuruldugumuz asi teknigi ölüvirüs bagisiklik hesabi. Hic hukumete guvenmiyom ama çin aşisi bence daha iyi. Bu arada çin doktorlari avrupaninkinden daha iyidir. Birakin su batinin sisirmesini. Sinovak aşisi şart. Yoksa atlatamicaz.

bahtsızbedevi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
731
227
43
Pfizerin asilarindan ölen nijeryali çocuklardan kimse bahsetmiyor. Neymiş tum avrupa amerika gelismis ulkeler pfizer aliyormus. Onu alacak tabi adamlar biribirini savunuyor bunda bile politika var. Kim ne dersin desin abi ben doktor degilim ama bizzat balcali profesorunden duydum. Adam çin aşısi pfizerden 10 kat daha güvenli diyor. Bende bunu kac kere konularda yazdim ama anlatamadm. Pfizer asisi normal asi degil ilac. Çin aşısı ise inaktif yani yillardir vuruldugumuz asi teknigi ölüvirüs bagisiklik hesabi. Hic hukumete guvenmiyom ama çin aşisi bence daha iyi. Bu arada çin doktorlari avrupaninkinden daha iyidir. Birakin su batinin sisirmesini. Sinovak aşisi şart. Yoksa atlatamicaz.
çinin doktoru daha mı iyidir yapma be hocam tarihinde kaç tane bilim adamı çıkarmış bi bak istersen umarım dediğin gibi çin aşısı daha güvenlidir

muratcelik20

Kumar, kendini beğenmiş kişilerin tutkusudur.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
956
630
93
GÜNCEL

fsned2003

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
750
239
43
İlk önce sağlık çalışanları olacak aşıyı zaten şu anda 12000 gönüllüye uygulanıyor yan etki yok aşıda ben kalp damar hastasıyım aşıyı vurdurmak taraftarıyım çünkü virüsü kaparsam verdikleri ilaçlarla bile kalp krizi riski var her sene grip aşısı oluyorum o da yurt dışından geliyor zaten virüs bulaştığı insanda mutlaka bir arıza bırakıyor virüsten korunmanın tek çaresi aşı o kadar profesör var onlar olun diyor kendilerinde oluyor biz niye olmayalım

mrtozturk18

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,946
392
83
Bilgisiz insanlar yazmasa iyi olur diye düşünüyorum çünkü Çin aşısı inaktif bir aşıdır yani ölü corono virüsü vücuda enfekte ederek bağışıklık kazanılıyor yani geleneksel yöntemle hazırlanan aşıdır. Bizimkilerde şöyle düşünmüş her zaman bildiğimiz aşı onu alalım yan etkilerini biliyoruz nasıl olsada
Diğer aşılar Mrna aşısı olup kimyasal yöntemlerle üretiliyor yeni nesil aşıdır nasıl yan etki yapacağı bilinmiyor
Çin fazlada vermiyor zaten aşıyı çünkü üretim kapasitesi yetmiyor en pahalısından Çin aşısı olduğunu duydum 12 dolar civarı
Bence Çin aşısı doğru tercihti

muratcelik20

Kumar, kendini beğenmiş kişilerin tutkusudur.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
956
630
93
ANKET SONA ERDİ. DEMOKRASİ KAZANDI 😁

Hans3l

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,351
750
113
Şu pfizere oy verenler . Olsun ama mutlaka pfizer aşısıni. Lafta kalmasin :)

Screenshot_20201212-203010_Chrome.jpg

herkesfani

Üye
Yeni Üye
17
12
3
Bu ilk günden beeri belliydi biyolojik bi silah insanlığı bitirmek amaçlı tasarlanmış labaratuar virüsü. Ki kendi halkına bu aşıyı kullanmayan bir ülkeden aşı vurulmayı zorunlu hale getiren biz, yaşamamız çok sürmez gibi. Aklıma her defasında Hakan Muhafız 3. Sezon sonu geliyor...