Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Ciprobet 20 TL Yatırım-Çevrim Şartsız 100 Yap Çek

Bektas38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
510
127
43
Bisa uğraşmayın derim şansa kadere bir kaç kişi alırsa alır reklam amaçlı yapmis bunlar bonus fealn vermezler siteye üye olunmuyorki öyle çoklu hesap açan bir insan da değilim ki desenli ondan,

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,860
50,602
113
Şu üye olamayan değişik arkadaşlara sesleniyorum kullanıcı adınızı farklı bişey yapın öyle üye olun

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,860
50,602
113
Bu altyapıda ki bazı siteler her sitede kullandığınız Kulanıcı adını kabul etmiyor benimde başıma geldi Umutks41 üye olamadım Umutks411 yaptım oldu

bookie

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,621
300
83
Bu altyapıda ki bazı siteler her sitede kullandığınız Kulanıcı adını kabul etmiyor benimde başıma geldi Umutks41 üye olamadım Umutks411 yaptım oldu
Vallahi beni kabul etmediler birde mail atmışlar gel üye ol diye harbiden kendimi kötü hissettim birde neden kabul edilmediği için olan kısmı tıkladım yok onu yapan bunu yapan kendimi dolandırıcı gibi hissettim uyuz oldum siteye ( Not: hayatımda hiçbir siteye hangi amaçla olursa olsun 2. Bir hesap acmadim)

Bektas38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
510
127
43
Deniyorum arkadaşım 20 kere değişik kullanıcı adı denedim kabul etmiyor bu altyapının genel sorunu

Bektas38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
510
127
43
Vallahi beni kabul etmediler birde mail atmışlar gel üye ol diye harbiden kendimi kötü hissettim birde neden kabul edilmediği için olan kısmı tıkladım yok onu yapan bunu yapan kendimi dolandırıcı gibi hissettim uyuz oldum siteye ( Not: hayatımda hiçbir siteye hangi amaçla olursa olsun 2. Bir hesap acmadim)
Kardeş bende öyle hiç birskilde farklı hesabım yok ama böyle bu altyapidaki bütün siteler böyle bu sponsor retrobette. Oyle

bookie

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,621
300
83
Kardeş bende öyle hiç birskilde farklı hesabım yok ama böyle bu altyapidaki bütün siteler böyle bu sponsor retrobette. Oyle
Müdür tamam da o zaman niye mail atıyorlar kabul etmeyecekse mailim black listte olması lazım hem davet et hem üstüne birde moralimi boz :) olacak iş değil

ahbic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
241
47
28
sağlam sitedir ödeme yapar ama banlıyız buradan da:D

Djuneytt

Tanınmış üye
Aktif Üye