Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Ciqlett / Kasa 285 Hedef -

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,758
6,739
113
Çekim starzbetten 2 saat sonra geldi çekim bende dışarı çıktım foruma girmedim bile zaten olay 3 saatlik konu göndermeyecek olsam yazmam girmem banlanırsam da sorun değil girmem
foruma bile girmedim diye yalan söyleme bari profilinde aktif olduğun dakika gözüküyor internet cahili olduğun için bunu bilmiosun galiba 1 saate gelcem dediğinden sonra 3 kez forumda aktif oldun yoksa işi gücü vardır deriz herhalde senin gibi anlayışsız değiliz

Ciqlett

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,640
1,671
113
Kral çok ağır ithamlarda bulunuyorsun gerek yok bu kadar uzatmaya ortada namus meselesi falan yok öyle hapise girmelik adam öldürmelil
Sakinleş
Harbi gerek yok
Kardeşim 33 yaşındayım ben starzbet 2 saatten önce ödeme alan varsa yazsın 100 tl için niye yatayım zaten vurmusum

Malatyali44

Kibar Feyzo
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,962
7,619
113
@Ciqlett haksizsin bu konuda hele kufurler seni ikinci kez haksiz yapti.

Ciqlett

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,640
1,671
113
Gönder takip eden adamların parasını konuyu kapat hoş durum değil açıklama yapsan bukadar tantana olmazdı
Adam foruma girdin diyor lan vurmuşum 200 300 tl için mi yatacam vermeyecek olsam vermem ki bu adam forumda kaçtan rol parası aldı açmadı gelmiş bana ayak yapıyor neysee

Malatyali44

Kibar Feyzo
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,962
7,619
113
1 saat dedim 3 saat sonra geldim starzbet 2 saatten önce hiç ödeme aldın mı bekleyin gelecem dedim siz neden böyle ithamlarda bulunuyorsunuz ??? Payfix atarmisin ozelden
Şimdi beni iyi oku iyi anla. Çevrimici gözüküyorsun. Yazıyoruz foruma ses seda yok. Birsey yazsan isim var. Donecegim diye. Kimse birsey demez yine. Yav sunu yazsan arkadaşlar kimseye birsey göndermiyorum. Kimse yine birsey demezdi Para meselesi değil. Bana atma da istemiyorum ben bu saatten sonra.

Ciqlett

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,640
1,671
113
Şimdi beni iyi oku iyi anla. Çevrimici gözüküyorsun. Yazıyoruz foruma ses seda yok. Birsey yazsan isim var. Donecegim diye. Kimse birsey demez yine. Yav sunu yazsan arkadaşlar kimseye birsey göndermiyorum. Kimse yine birsey demezdi Para meselesi değil. Bana atma da istemiyorum ben bu saatten sonra.
1 saat dedim 3 saat sonra geldim yaptığınıza bak ya vermezsen verme ya kafayı yemişsiniz

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,758
6,739
113
gönder kanka payfixini al paranı o kadar zaman harcayıp vakit ayırdın profilinde 3 kez online olduğunu gördük hala girmedim diyo ecinniller girdi demek ki

Malatyali44

Kibar Feyzo
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,962
7,619
113
gönder kanka payfixini al paranı o kadar zaman harcayıp vakit ayırdın profilinde 3 kez online olduğunu gördük hala girmedim diyo ecinniller girdi demek ki
Almam dost. Ben hatalı olduğunu kabul etmeyen birinden asla birsey almam.

Ciqlett

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,640
1,671
113
Maksimum-malatyali-vanos takip edenler maxsjm gönderim yapıldı diğer 2 arkadaşın payfix gelince gönderilecek konu kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...