Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Cirobet - 20₺

dinyeper

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
927
721
93
çekim talebi verince maile işleme alınmıştır mesajı geliyo profesyonel bi görüntü

ctnbilgi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,154
696
113
yarım saattir yatmadı mı daha ödeme ben 50 tl yatıramadım daha

dinyeper

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
927
721
93
30 dakika ile 3 saat arasında.

Banka Havalesi ile yapmış olduğunuz 180.00 TRY tutarındaki çekim talebiniz işlem sırasına alınmıştır ve 30 dakika ile 3 saat içerisinde çekim talebiniz sonuçlandırılacaktır.

Çekim talebiniz onaylandığında tarafınıza onay e-postası gönderilerek bilgilendirme yapılacaktır. Çekim talebinizin kabul edilmemesi durumunda yine tarafınıza gerekçesi belirtilerek e-posta ile bilgilendirme yapılacaktır.

Saygılarımızla,

Cirobet

ctnmm22

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
191
252
63
walla bana guvenılır gelmedi site. Bonus bile almadım. 2-3 kişi yatırımı paylaşırsa alıp ceviririm

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
10 tl bonus ile 134 tl yaptım 100 tl ye düzenledier.. sonra o bakiyeyide siliyorlar..yatrm yapıp ana paranı oynayınca geri eklyorlar..50 tl yatrm yaptım onu da oynadım..sonrasnda 160 tl çektim 7 dk da ödediler.

mahobey

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
748
135
43
Site sağlam arkadaşlar sıkıntı yapmayın gönül rahatlığı ile yatırım yapabilirsiniz büyük rakamları bilmem ama küçük rakamları öder
Yarın bayram param yatacak yatircam
10 tl bonus ile 134 tl yaptım 100 tl ye düzenledier.. sonra o bakiyeyide siliyorlar..yatrm yapıp ana paranı oynayınca geri eklyorlar..50 tl yatrm yaptım onu da oynadım..sonrasnda 160 tl çektim 7 dk da ödediler.
ekran görüntüsü atarmisnin kardeşim yatırım yap caz bizde

mahobey

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
748
135
43
30 dakika ile 3 saat arasında.

Banka Havalesi ile yapmış olduğunuz 180.00 TRY tutarındaki çekim talebiniz işlem sırasına alınmıştır ve 30 dakika ile 3 saat içerisinde çekim talebiniz sonuçlandırılacaktır.

Çekim talebiniz onaylandığında tarafınıza onay e-postası gönderilerek bilgilendirme yapılacaktır. Çekim talebinizin kabul edilmemesi durumunda yine tarafınıza gerekçesi belirtilerek e-posta ile bilgilendirme yapılacaktır.

Saygılarımızla,

Cirobet
Ödediler mi

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
ödediler arkadaşlarr yatrm yapın sorun olmaz.zaten başka yerde sponsorlar

Silinen Üye

Yeni üye
Yeni Üye
0
0
0
Bende çevirdim akşam para geçicek elime o zaman yatırıcam bakalım.
Diobet te çeviren çeken varmı arkadaşlar? Orada da çevirdim 100₺ yatırım istiyor

ctnbilgi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,154
696
113
hesapta 5tl kalıyor diye işlemi ptal edip 5tl daha eklediler ve 180 çekim verdim çok iyi ya sevdim ben bu siteyi paramı yatırdıklarında daha çok sevicem

yagunay

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,813
3,302
113
cevrımı tamamladık bakalım bugun para kalmadı yarın aksam yatırıp cekıcem :)