Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Cistakcistakbaby Kasa 1.5 Hedef 3 Adım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CistakCistakBaby

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,487
5,246
113
Birader senin kankan yırtık dondan çıkar gibi gelip de 1 saat takip edilen konuya bina gönder diyecekse biz mal değiliz dediğim gibi kimsenin hakkına gecilmesin diye dedim ama sözüm adam olana hadi eyvallah
Kardeş o adam yazıcı her şeyi gözüyle gözüküyor
Hak yemez emin ol tek kişi seçti o uzatma ya nenokur akşam akşam keyifmizi kaçırmayın

Malatyali44

Tosun Paşa
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,950
6,762
113
Kazanan rol sahibini ve ödül kazanan arkadaşları tebrik ederim. Herkese iyi forumlar dostlar. Son 5 dakika şarj bitti yazamadım kartal sana kayısı yok hıyar var istersen adres ver 2 kilo göndereyim sana

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,855
6,647
113
Bizde uzun saatler Rolling takip ettik , beklenti elbette oluyor ama ödül kazanmayınca ah vah etmeye gerek yok. Herkes bir gün bu illetten kurtulacak meblağyı yakalar umarım .

Tokmakci

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,307
5,590
113
Birader senin kankan yırtık dondan çıkar gibi gelip de 1 saat takip edilen konuya bina gönder diyecekse biz mal değiliz dediğim gibi kimsenin hakkına gecilmesin diye dedim ama sözüm adam olana hadi eyvallah
Dostum yenisin sanırım tanımıosn @BlackSociety @CistakCistakBaby biz genelde ortak kasa atarız buraya maçlar atılmadan biz wp da konuşuoz zaten sadece konuya dahil olmuoz fazla durduk yere atar yapma kimseye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...