Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling CistakCistakBaby / Kasa 1.500 Hedef 2 Adım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kdr44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,441
1,318
113
Tamamlama bisey kafasına silah mı dayadılar ver diye atma kimse
Kanka bizim bir serefimiz var ve bunu 3 kuruşa kazanamadık ki 3 kuruşa heba edelim demek istediğine göre ederi bu kadarmış o yüzden hiç canını sıkmaya gerek yok ben şimdi halleder yollarım 😍

Yapabilirim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,540
1,311
113
Vurduda dün değil ondan önceki gün bana bir kardeş sözde kıyak geçti tren bileti almisdi bugün parası bitmiş batistaymis geri bilet parasını istedi şimdi 255 lira onuda ona atacam
Ben parayı vurmadimi o gün söyledim 20 k kaybetmiştim 16 sini geri aldım ve stres yaşamadan zamanı geçirmek için kendim oynamamak için rol yaptırdım 20 kişi yazdı bana evet rol yaptırdık bazı kişilere bazı kişilere borç verdik bazı kişilere de daha önce iyiliklerini gordumuz için gonlumuzden koptu kadarı ile karşılıksız verdik ama sana karşılıksız filan vermedim şimdi mesajları paylasicam bana borç verir misin yazdın doğrumu

Gaziantepsporlu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,336
1,524
113
Ben parayı vurmadimi o gün söyledim 20 k kaybetmiştim 16 sini geri aldım ve stres yaşamadan zamanı geçirmek için kendim oynamamak için rol yaptırdım 20 kişi yazdı bana evet rol yaptırdık bazı kişilere bazı kişilere borç verdik bazı kişilere de daha önce iyiliklerini gordumuz için gonlumuzden koptu kadarı ile karşılıksız verdik ama sana karşılıksız filan vermedim şimdi mesajları paylasicam bana borç verir misin yazdın doğrumu
Reis atarmisin

kdr44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,441
1,318
113
Peki dost öyle olsun ben isim vermedim asla kimseye paranida aticam sen rahat ol sen bana borç demedin ama yinede sorun yok biz serefimiz için yaşarız

Yapabilirim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,540
1,311
113
Peki dost öyle olsun ben isim vermedim asla kimseye paranida aticam sen rahat ol sen bana borç demedin ama yinede sorun yok biz serefimiz için yaşarız
Sence bu muhabbet oldumu anlayan kişilerdr oldu beni ne pozisyonuna düşürdün sen 15 yaşındaki çocuk yapar senin konustunu yok parayı vurdu yok şimdi parasız kaldı vurduğu parayı istiyor yakisiyormu kardeşim iyiliğin karşılığı bumu param yok dedin sana birşey dedikmi olunca atarsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...