Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling CistakCistakBaby / Kasa 1K Hedef 3 Adım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Ben sana bir şey söylemedim devam et.
Sen zaten bana bisey soylemedin bende onu diyorum.konu sahibine diyosun aklınca biz üçümüz varız gerisini tiktir et manasında.😀😀tek akıllı sen misin?

Baskhetci27

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,408
472
83
Sen zaten bana bisey soylemedin bende onu diyorum.konu sahibine diyosun aklınca biz üçümüz varız gerisini tiktir et manasında.😀😀tek akıllı sen misin?
Kimse benim babamın oğlu değil dost takiple sen boş yapma

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Kimse benim babamın oğlu değil dost takiple sen boş yapma
Ben zaten takip ediyordum ta ki sen kafana gore liste yapana kadar.Adam olun kimsenin hakkını ceplemeyin konu sahibi kendi özgür iradesiyle secer zaten beni seçip seçmemesi değil mesele adam etiketleyip liste koyarsan oraya cevabını alırsın

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
52-48

Baskhetci27

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,408
472
83
Ben zaten takip ediyordum ta ki sen kafana gore liste yapana kadar.Adam olun kimsenin hakkını ceplemeyin konu sahibi kendi özgür iradesiyle secer zaten beni seçip seçmemesi değil mesele adam etiketleyip liste koyarsan oraya cevabını alırsın
Yangın yapacak bir durum yok bak kendi ağzınla söylüyorsun zaten roll sahibi ben değilim,kime isterse ona atar tatsızlık yapmaya gerek yok kapat konuyu hadi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...