Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Coinbar 50 free Spin

Unal57

Şerif
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,406
1,915
113
beklemesek iyi artık site çöp 1saatir destek cevap vermiyor kendi paramızla oynasak gelmez gelirse yemin ediyorum 20tl 1arkadasa ama gelmeyecek 2 saate yaklaştı tamamlandı denen şey nasıl hesaba gecmedi
20ye de talibim:D

cenkkocak34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,410
1,982
113
devamlı iptal ediyor swift kodu uluslararası kod püf nokta bu hafta içinde geçer gönderirlerse yarın artik
swift yalnız yurt dışından gelen giden döviz işlemleri için olur TGBATRISXXX örneğin garanti bankasının swift kodu her bankanın ayrı kodu olur beyler bankaya göre internetten öğrenin swift kodunu 11 haneye tamamlayın eksik olan yere X yazın 11 e tamamlayın

gfb1907brs

Eski Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,478
957
113
Arkadaşlar bakiyeye geçti direkt 50 freeden kazanç normalden öyle mi oluyor 53 tl çıktı acaba çevrim yapmadan geçiyor muydu bakiyeye

burak5959

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,524
410
83
@yunusemre100 kaybet sorun yok ben oynayamıyorum neden dicem asadan yukarı dogru ok cıkıyo bende kardırıyorum yukarı acılmıyo

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,127
268
83
Yapikredi cekim verecem swift kodu ne ben tl kullanıyorum o da 50tl 100 yaparsam

mustafa37

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
598
490
63
Beyler burdan cekebilen var mı parasını ?

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,127
268
83
Arkadaslar yardim edin 105 tl yaptim cekime basıyorum adim2de hicbirsey cikmiyor tıklayınca niye nasil çekeceğim ve cekim atm olarak mi geldi yapikredi çekeceğim ama dediğim gibi problem yazdigim gibi

myrelative

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,225
237
63
Atm değil hesaba havale profilim bölümünde banka hesap bilgilerini doldur çekim den önce ödeme yöntemleri yazan yeri aç iki secenek var zaten anında havale yi seç
Yan tarafta 100 yaz çekim e tıkla
Önce mutlaka banka bilgilerini doldur yoksa geri döner

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,127
268
83
Reis yaptık da bak ekran görüntüsünü atayim hata veriyor

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,127
268
83
Para cekme bolumune basıyorum üstüne tikliyorim birsey çıkmıyor tikliyorim birsey olmuyor