Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Çok deil 2 3 oranlı kupon verin geceye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haydarigeceler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
712
240
43
gol nerde bilio musunuz asıl herkesin korktuğu maçta goller Vila Nova-Oeste bu maçtan herkes uzak duruyor ilk yarıdan 2 gol olmazsa bişe bilmiorum herkesin uzak durduğu maçlara yanaşın
Ağzına sağlıkta abiii çok değişik geçiyor onlarda sen benim tahmini söyle gelirmi gelemz mi libertad kg var ? :)

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
son 4 maçı kg yok olan bir Libertad ve son 4 maçı kg var olan 3 De Febrero kararı sen ver :)

haydarigeceler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
712
240
43
son 4 maçı kg yok olan bir Libertad ve son 4 maçı kg var olan 3 De Febrero kararı sen ver :)
Sıkıntılı ama inanmak zor değil nedense inanıyorum abi işte hayırlısı bakalım :) kardeşte maça direk verdi umarım beni yanıltmaz ve maç başladı iki takımada başarılar diyen spikeri şimdi anlıyorum :D

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
ve deplasmanın bu seneki 7 maçı da 1,5 üst bitmiş Libertad ın da bu seneki 7 maçında 2 maç hariç diğerlerinde 2 gol olmuş en az o diğer 2 maçında da 1 gol çıkmış yani golsüz maçı yok yani iki takımın bu seneki toplam 14 maçında golsüz maç yok 2 maç 1 gollü diğer 12 maç 1,5 gol üst sınırı aşılmış yani maçın 1,5 gol üstü geçme olasılığı %91.8 ona göre gerisini sen düşün

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
bir şey diim mi ben bu maça oynayacak olsam ilk yarı sıradaki golu deplasman atara oynarım deplasman ilk yarıdan 0-1 öne geçer

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
libertad ilk golü yer yani güzel de oran verir he deplasmanın ilk yarıdan sıradaki golü atmasına

haydarigeceler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
712
240
43
abi mevzu iddaaysa maçı baronlara verecek olmalarıysa ne 1,5 üstünü nede kg varı getirirler 0-0 koval
bir şey diim mi ben bu maça oynayacak olsam ilk yarı sıradaki golu deplasman atara oynarım deplasman ilk yarıdan 0-1 öne geçer
Abi sen öyle diyorsan olucak gibi dünde ahkamların tuttu şahidim :D umarım atar

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
ilk golü 3 De Febreronun atmasına 3 oran verio ilk yarı ilk golü 3 De Febrero nun atmasına 5.30 verio mis gibi oran

Ozibazdemir01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
920
211
43
Beyler jettabet ilk cevrimi tamamladım. 166 lira kazandım bunu iki maç 1.75 orandan sadece maç sonucu bi kez cevirmem lazım bana bugün yarın farketmez iki banko maç söyleyin. Tutarsa yardım edeni görürüm ..

Ekli dosyalar

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
işin ilginci 3De Febrero bu sene deplasmanda oynadığı 3 maçı da ilk yarıyı 1-0 önde kapatmış ufak bir not geçim dedim

haydarigeceler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
712
240
43
işin ilginci 3De Febrero bu sene deplasmanda oynadığı 3 maçı da ilk yarıyı 1-0 önde kapatmış ufak bir not geçim dedim
Bu maç 2 den 0 gibi duruyor o halde kg varda olabilir yani otomatikmen çünki analizlerin onu gösteriyor mantıklıda bence

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Beyler jettabet ilk cevrimi tamamladım. 166 lira kazandım bunu iki maç 1.75 orandan sadece maç sonucu bi kez cevirmem lazım bana bugün yarın farketmez iki banko maç söyleyin. Tutarsa yardım edeni görürüm ..
Vila Nova-Oeste iki takımda gol atar şimdi Canlıdaki maç Libertad-3 De Febrero iki takımda gol atara gir

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
işte para olacak 100 lira basacan bu maça ilk yarı ilk golu dep atara 100 liraya 600

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Libertad uykuda birazdan onları deplasman gol atarak uyandıracak :)

haydarigeceler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
712
240
43
aynen abi mantıklı ama cesaret işi oda sende var bizde ne gezer dur bakalım gelicek mi yine tahminin ben kg var diyrm sen ilk yarı 2 :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...