Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Çok Kötü Kaşınıyorum, Fikir Verir Misiniz

enes123e

Üye
Yeni Üye
21
6
3
Wilson pomad reis ilaç kahverengi ama iyi bir eczacı bul ona yaptır onun öncesinde 1 tane de beyaz krem almıştım ben adını hatırlamıyorum onu sür 1 gün üzerinde kalsın sonra duş al sonra 3 gün boyun altından ayak parmaklarına kadar sür kıyafet değiştirme ama eğer kalabiliyorsan odanda kal çıkma sıcakta var zaten daha da kokar bende 15 güne bitti tamamen kıyafetlerinide eski olanları giy mümkünse çarşafları falan at fazla yer değiştirme elinden geldiğince ki yayılmasın

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,406
22,683
113
bu korona gibi hızlı yayılıyormuş eve yayarsam kendimi affetmem nerden bulaştı bu nalet hastalık allah belasını versin
Çoktan bulaşmıştır evdekilere kuluçka dönemi oluyo erkenden çaresine bak evdekilerde her ihtimale karşı tedavi uygulasın

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Wilson pomad reis ilaç kahverengi ama iyi bir eczacı bul ona yaptır onun öncesinde 1 tane de beyaz krem almıştım ben adını hatırlamıyorum onu sür 1 gün üzerinde kalsın sonra duş al sonra 3 gün boyun altından ayak parmaklarına kadar sür kıyafet değiştirme ama eğer kalabiliyorsan odanda kal çıkma sıcakta var zaten daha da kokar bende 15 güne bitti tamamen kıyafetlerinide eski olanları giy mümkünse çarşafları falan at fazla yer değiştirme elinden geldiğince ki yayılmasın
tamam reis mesajini ss aldım aynısını uygulaycam hemen yarın

Abdu21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,130
790
113
Tamam recetesiz alcam doktir yönlendirdi reçeteyi kaybettim dicem
Reçeteli mi bilmiyorum eczacının kendi kremi de olur hepsinin içinde dimetilsiklopropankarboksilik asit diye bir şey var uyuz akarlarını öldürmek kolay ama yumurtalarını sadece bu ve bunun bir kaç formu öldürebilir. Sen eczacıya uyuz kremi de onlaar bilir

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,228
3,892
113
1 haftadır inanılmaz derecede kaşınıyorum vucudumu hep yara yaptım internetten araştırdım uyuz diyolar bu nedir napcam varmı bu hastalığı geçiren nolur fikir verin hastaneye gitmeye üşendim sıcak havalardan dolayı diye düşünüyorum bilmiyorum
Kaşınıyorum derken dayak yemek istiyorsun sandım dost hakkını helal et

mekan5959

Neredeyim diye sorma hayatın dibi ....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,093
634
113
Bak bu arkadaşın dediklerinin hepsini yap ben öyle dikkat etmedim yeni kiyafetler giydim hep hepsi çöp oldu koku sinmiş çıkmadı mk kıyafetlerden

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Bak bu arkadaşın dediklerinin hepsini yap ben öyle dikkat etmedim yeni kiyafetler giydim hep hepsi çöp oldu koku sinmiş çıkmadı mk kıyafetlerden
tmm çok teşekkür ederim geceleri uyutmuyor uykunduzenim bozuldu uyuyamıyorum

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
abi got mot bacak kalmadi kaşıya kaşıya kendimi vurucam amjk

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Lan ypk ne koronası kaşıntı sadece akşam uyutmaz hepsi bu tabi fazla kaşınmaktan yara olcak onlarda geçer daha yeni atlattım bende
tmm reis çok sağol inşallah atlatırım bi haftaya butun melhemi sürücem hergün