Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Cok mu akillisiniz !

allenderons

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,715
537
113
Arkadaslar şu özelden para isteme muhabbetini bi birakin artik. Madem durumununuz yok burda neyle takiliyonuz gidin calisin yada oynamayin su oyunu kimi intihar edecem kimi kira gelirimi alamadim abi birakin bu ayaklari kimseye dilenmeyin gururlu olun !
Not: Birine gonderdim 130 lira yarin gondercem dedi boyumun olcusunu aldim ben adam zannetmistim ama degilmis

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
Arkadaslar şu özelden para isteme muhabbetini bi birakin artik. Madem durumununuz yok burda neyle takiliyonuz gidin calisin yada oynamayin su oyunu kimi intihar edecem kimi kira gelirimi alamadim abi birakin bu ayaklari kimseye dilenmeyin gururlu olun !
Not: Birine gonderdim 130 lira yarin gondercem dedi boyumun olcusunu aldim ben adam zannetmistim ama degilmis
Kardeşim vereceksin isimlerini banlayacağız. Forumda temizlenecek

allenderons

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,715
537
113
Bi kupon paylasiyosun arkasina msjlar geliyor hayir 20-50 neyse sanki onu kurtaracak bu para

allenderons

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,715
537
113
Bundan sonra burda paylascam para isteyeni bakalim utancakmi

bella

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,408
423
83
Ne derse inanmayin vermeyin artik suitimal ediyorlar .

Abera6810

Petit Çok Konuşur
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
715
470
63
Allenderos kardeşim Teodorsic18 istedi mi senden ? Istediyse sohbet görüntüsünü ozelden atar misin

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
Kim varsa yazın özelden atalım forumdan

allenderons

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,715
537
113
Ulan adama aciyip bide gondercektim vallaha herkesten istemis baksana gunde 5 kisi atsa 100 lira para ediyor bidaha adam yerine koyarmi bu forum onu