Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Come to UEFA

Karatuh

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
885
108
43
İkiside aynı saatte diye aldı sanırım o ondan denk geliyo diye

ckmadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
900
157
43
@Erdem Her açtığın konuya bakmak için tekrar giriş yapmak zorunda değilim gardaş . Teşekkürler buyrun lütfen . :D

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
B3AA13AE-3F8F-41F3-A9E7-23AF7AF0FC75.jpeg Bam Bam Bam Musa yı telefonla kim arayacak ? Bence Necip.. Birşeyler biliyoruz da yazıyoruz :D

Karatuh

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
885
108
43
yav @Erdem başkan bizimki kuru kalabalık zenginin malı züğürdün çenesi başka bişi değil hepimiz biliyoruz bunu :D

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
yav @Erdem başkan bizimki kuru kalabalık zenginin malı züğürdün çenesi başka bişi değil hepimiz biliyoruz bunu :D
Bu haber değil kardeşim :) ben dün BJK nin verilerine bakıp yorum yazdım tüm yorum bana ait direkt bana sövebilirdiniz :D sadece yorumum. Zaten bu kadar yanlı haber olmaz :)

Karatuh

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
885
108
43
Bu haber değil kardeşim :) ben dün BJK nin verilerine bakıp yorum yazdım tüm yorum bana ait direkt bana sövebilirdiniz :D sadece yorumum. Zaten bu kadar yanlı haber olmaz :)
:D bende üstelemezsim yav :D :D senin toşakların sağolsun adamlar banamı kazanıyolar parayı kaybederken bendenmi gidiyor eğlencesine bakar geçerim :D

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
E3273DDE-1F85-40AE-8782-7C66954D449E.jpeg Vagner Love, 700 bin Euro'luk alacağı için kulübü icraya verdi.

⚫⚪Fikret Orman: "Yazık... Bu saatten sonra ağzıyla kuş tutsa bir dakika bile duramaz. Gerekirse bedavaya veririz"