Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Corona Virüsü Van'da

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
Irandan 12 ucus var bugun adamin teki yorum yazmis o ucaktakilerinin hepsinin Iranli oldugunu nereden biliyorsun diye ? Allah'im cildiriyorum bu gibi insanlari gordukce irk savunacam diye gozleri kor olmuş. E cahil , e akilsiz irandan gelen isterse baban olsun şu an tehlike arz ediyor nasil bir toplumun içine düştük anlamiyorum !
okadar çağ geçsin tarihi yıllar geçsin o döneme denk gelme çomarların olduğu bu döneme denk gel buda bizim şansımız işte.

AHMET4102

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,011
2,958
113
talya ve İran'da koronavirüsü alarmı: Serie A'da üç maç iptal edildi, İran'da resmen açıklanan vaka sayısı 29'a yükseldi

farozlu61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,767
624
113
Beyler twiterdan etiket yapın o sağlık bakanlığını filan rt yaparak biizm ülkeye yayılırsa pekmez tedavisi uygulicaz yoksa sokayim böyle ise daha bugün trabzonda turist kafilesi gördüm meydanda irandan gelme

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
Beyler twiterdan etiket yapın o sağlık bakanlığını filan rt yaparak biizm ülkeye yayılırsa pekmez tedavisi uygulicaz yoksa sokayim böyle ise daha bugün trabzonda turist kafilesi gördüm meydanda irandan gelme
bakanın umrunda değilki salağın açıklamsı önlem aldık demek..önlemde termal kamera hiçbir işe yaramaz yani..Dünden beri 12 uçak inmiş irandan tahmini 1500 iranlı istanbula indi..Ülke umurlarında değil türk düşmanı arap aşığı bunlar.

farozlu61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,767
624
113
Yok böyle bir ülke ırak kadar olamadık onlar bile kapattı kapılarını bizim tek önlemimiz pekmez ve termal kamera

kayaman41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,421
2,300
113
okadar çağ geçsin tarihi yıllar geçsin o döneme denk gelme çomarların olduğu bu döneme denk gel buda bizim şansımız işte.
Aynen oyle. Allah akil fikir versin durum cidden iyice ciddi bir noktaya gidiyor vanda 7 deniyor sayi daha da artar kulucka suresini dusununce 10 15 gun icinde vaka sayisi artacaktir. Italyada 3 maç iptal edilmiş.

Larksan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,052
238
63
İşte sorun bu.. Koskoca Çin ABD ekipman yetrsiz iken yani basimzda virüs salgını iranda, bizim bu özgüven nerden geliyorda sinir kapatilmiyor uçuşlar iptal edilmiyor...Yarın sabaha kadar tam 12 uçak İran'dan gelecek ve İranlı gazeteci yazdı twitrda ülkeden kaçan İranlılar bunlar diye.. Muhalefet tabiki yapılacak yapılmalı..Ülke mülteci kampı gibi.
Olurmu bizim başımızdakikerin şeyhleri var bir okur üflerler virüs mürüs kalmaz

rfancx70

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,416
2,549
113
İranda deprem olmuş diyor bütün haberlerde yalan virüs yayıldı kendi akıllarınca gündemi değiştiriyorlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

farozlu61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,767
624
113
Beyler sosyal medyadan etiket filan yapın şu saglik bakanlığıni, iranlılara doldu buralara valla bana bulaşırsa hepinize bulaştıririm :))

Moderatör tarafında düzenlendi:

farozlu61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,767
624
113
Kapıları kapatridık :) sosyal medyanın gücü