Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Covid -19 Hastalarına Devlet Yardım Ediyor Mu?

umut6868

♪♫••..❤..••♫♪ Üçkağıtçı üye ♪♫••..❤..••♫♪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,301
432
83
Doğru düzgün konuş oğlum yaşındasın edebini takın, ben geçirdim virüsü
Eee ne olmuş yani oğlun yaşındaysam ben sana son attigin mesaja kadar saygida kusur ettimmi ne yaşadığımı bilmeden ordan konuşması kolay tabi değilmi.

rioletta

hep 2007 kalsaydım
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,334
3,195
113
Eee ne olmuş yani oğlun yaşındaysam ben sana son attigin mesaja kadar saygida kusur ettimmi ne yaşadığımı bilmeden ordan konuşması kolay tabi değilmi.
Senin sıkıntın ne kardeşim ver adresini istediğin ilacı da yaz ben sana gönderticem nakit mi ödeyeceksin kartla mı

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
Bende bunu bazı arkadaşlara anlatmaya çalışıyorum evde kal diye bağırıyorlar ilaç alıcam hastama ilaç onu alıp getirsinler bari bee usta parasi neyse vericem.
Maalesaef oda imkansız ilk zamanlarda vefa yardim ekipleri vardi simdi oda kalkti heralde. Bi nevi hasta olanlar cezalandiriliyo simdi halk şımarmasın teması azaltsın diye.. ama mahallenizin muhtarini ararsan yardim eder diye düşünüyorum

umut6868

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,301
432
83
Maalesaef oda imkansız ilk zamanlarda vefa yardim ekipleri vardi simdi oda kalkti heralde. Bi nevi hasta olanlar cezalandiriliyo simdi halk şımarmasın teması azaltsın diye.. ama mahallenizin muhtarini ararsan yardim eder diye düşünüyorum
Soyledigini yapacagim usta insallah yardim ederler

rioletta

hep 2007 kalsaydım
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,334
3,195
113
Bu ilçelerden hangisindesin yaz adresini de

1606837996121.png

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
Ama neyi paylaşamiyonuz onu anlayamadim ben:)

umut6868

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,301
432
83
Ama neyi paylaşamiyonuz onu anlayamadim ben:)
Usta senden Allah razi olsun muhtarligi aradim hallettiler benim işimi ilacı alıp taksiyle gönderecekler iyiki bana o aklı verdin :) muhtarlik aklima gelmemişti hiç :)

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
Usta senden Allah razi olsun muhtarligi aradim hallettiler benim işimi ilacı alıp taksiyle gönderecekler iyiki bana o aklı verdin :) muhtarlik aklima gelmemişti hiç :)
Cami imamlarida yapabiliyo ihtiyac işlerini 😄 gecmiş olsun tekrar , bi tavsiye daha vereyim testlere fazla inanma kendine dikkat et ama testlere inanma. Anneme 6 test yaptirdm 4 negatif 2 pozitif cikti ,tutarlilik yok testlerde