Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Covid 19 Testim Pozitif Çıktı

Burak4650

Mutluluğun formülü; “umursamamak.”
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,902
1,666
113
Ben test yaptırdım pozitif çıktı 5 gündür yatıyorum sadece halsizlik var dostum

orhuneses

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,900
2,447
113
Olum korkma ben 3kere geciridm bel agrisi oluyor baska bi bok olmuyor merak etme
Nasıl 3 kere geçirdin dostum aydınlatır mısın bizi. Bilindiği kadarıyla hastalığı atlattıktan sonra vücut en az 1 sene geçerli olmak üzere antikor üretiyor ama ?

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,181
44,455
113
Arkadaşlar suan bende yatak döşek yatıyorum tüm belirtiler mevcut atesim varmı onu anlayamıyorum. Gelin görünki hastahaneye gidicek yol param bile yok. Olan parayı sabah kumarda yedim saat 10 gibi belirtiler başladı sabah 5te kalktım daha hiç bişey yemedim

berkayb95

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,881
3,302
113
Arkadaşlar suan bende yatak döşek yatıyorum tüm belirtiler mevcut atesim varmı onu anlayamıyorum. Gelin görünki hastahaneye gidicek yol param bile yok. Olan parayı sabah kumarda yedim saat 10 gibi belirtiler başladı sabah 5te kalktım daha hiç bişey yemedim
Senin hastalığın cobet19

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,063
44,116
113
M.etme Dost Herkez Geçirecek Bunu

vampirbey

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
751
529
93
tüm hasta olan kardeşlerime acil şifalar diliyorum

Hans3l

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,351
750
113
Nasıl 3 kere geçirdin dostum aydınlatır mısın bizi. Bilindiği kadarıyla hastalığı atlattıktan sonra vücut en az 1 sene geçerli olmak üzere antikor üretiyor ama ?
Onu diyen yalan soylüyor. Tam 3kere geciridm ben. Ailemde 2kere gecirdi

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
Testler hikaye , 5 tane test yaptir 3 tanesi farkli cikacak